PL EN

ICOONE®

ICOONE® to najnowsza generacja masażu podciśnieniowego pozwalająca osiągnąć zaskakujące efekty. Dzięki ekskluzywnemu i rozszerzonemu na skalę międzynarodową patentowi Roboderm® oferuje w pełni konfigurowalny zabieg odmładzania skóry i modelowania sylwetki.

Programy zabiegowe ICOONE® przeznaczone są do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrniania, drenażu, stymulacji fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu. Do dyspozycji terapeuty przeznaczonych jest wiele programów w zależności od rodzaju cellulitu, skóry pacjenta, problemów naczyniowych i celu terapeutycznego.

ICOONE® zapewnia 3-stopniową stymulację:

  • Podciśnienie na rolkach wywołuje efekt drenażowy.
  • Zassanie do komory głowicy stymuluję skórę i system włókien MCDS.
  • Działanie pulsacyjne ICOONE® pobudza układ neurowegetatywny.

Dzięki takiemu mechanizmowi działania pobudzamy skórę na poziomie naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej oraz dużo efektywniej oddziałujemy na komórki tłuszczowe i tkankę mięśniową. Zapewnia to znakomite efekty zarówno w działaniu modelującym sylwetkę i ujędrniającym skórę, jak i w leczeniu problemów mięśniowych lub zastojów limfatycznych.

 

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Przed rozpoczęciem zabiegu przebieramy się w specjalny kostium, który zapewnia higienę i komfort. Kostium wykonany jest z gładkiego i jedwabistego materiału co sprawia ,że jest elastyczny i ściśle dopasowuje się do ciała podczas zabiegu. (Ważne aby przed wizytą nie używać kremów i balsamów do ciała. Skóra powinna być czysta i osuszona).

Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klienta stanu i kondycji jego skóry oraz rodzaju cellulitu (zastój wody, cellulit włóknisty, tłuszczowy, skóra naczyniowa, delikatna, luźna).
Następnie stosujemy 10-minutowe programy zabiegowe tzw. focusy, które ukierunkowane są na konkretny, wskazany przez Klienta problem (redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych) i konkretną strefę zabiegową (ramiona, brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, pośladki, talia, nogi, łydki, dekolt, biust, twarz).


 

Częstotliwość wykonywania zabiegów:

Ciało - 2/3 razy w tygodniu

Twarz - 1/2 razy w tygodniu


 

Wskazania do zabiegu:

Cellulit

Nadmiar tkanki tłuszczowej

Modelowanie sylwetki

Luźna skóra

Obrzęki limfatyczne

Odnowa biologiczna

Postępowanie po mastektomii

Bóle mięśni

Przeciwwskazania do zabiegu:

Choroby nowotworowe

Ostre choroby wątroby i nerek

Terapia hormonalna

Stany zapalne

Choroby infekcyjne/gorączka

Przepuklina

Żylaki

Leczenie przeciwzakrzepowe

Ciąża do 3 miesiąca

Icoone - Baza + 1 Focus (30min.)

Zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym. Następnie stosujemy 10-minutowy programy zabiegowy tzw. focus, który ukierunkowany jest na konkretny problem i strefę zabiegową.
Czas 30 min
Cena 240 ZŁ

Ursynów

Icoone - Baza + 2 Focusy (40min.)

Zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym. Następnie stosujemy dwa 10-minutowe programy zabiegowe tzw. focusy, które ukierunkowane są na konkretny problem i strefę zabiegową.
Czas 40 min
Cena 290 ZŁ

Ursynów

Icoone - Baza + 3 Focusy (50min.)

Zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym. Następnie stosujemy trzy 10-minutowe programy zabiegowe tzw. focusy, które ukierunkowane są na konkretny problem i strefę zabiegową.
Czas 50 min
Cena 330 ZŁ

Ursynów

Icoone - Baza + 4 Focusy (60min.)

Zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym. Następnie stosujemy cztery 10-minutowe programy zabiegowe tzw. focusy, które ukierunkowane są na konkretny problem i strefę zabiegową.
Czas 60 min
Cena 370 ZŁ

Ursynów

Icoone - Baza + 1 Focus (30min.) - Pakiet 5 zabiegów

Pakiet 5 zabiegów. Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym. Następnie stosujemy jeden 10-minutowy program zabiegowy tzw. focus, który ukierunkowany jest na konkretny problem i strefę zabiegową.
Czas 30 min
Cena 1080 ZŁ

Ursynów

Icoone - Baza + 2 Focusy (40min.) - Pakiet 5 zabiegów

Pakiet 5 zabiegów. Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym. Następnie stosujemy dwa 10-minutowe programy zabiegowe tzw. focusy, które ukierunkowane są na konkretny problem i strefę zabiegową.
Czas 40 min
Cena 1305 ZŁ

Ursynów

Icoone - Baza + 3 Focusy (50min.) - Pakiet 5 zabiegów

Pakiet 5 zabiegów. Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym. Następnie stosujemy trzy 10-minutowe programy zabiegowe tzw. focusy, które ukierunkowane są na konkretny problem i strefę zabiegową.
Czas 50 min
Cena 1485 ZŁ

Ursynów

Icoone - Baza + 4 Focusy (60min.) - Pakiet 5 zabiegów

Pakiet 5 zabiegów. Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym. Następnie stosujemy cztery 10-minutowe programy zabiegowe tzw. focusy, które ukierunkowane są na konkretny problem i strefę zabiegową.
Czas 60 min
Cena 1665 ZŁ

Ursynów

Icoone - Baza + 1 Focus (30min.) - Pakiet 10 zabiegów

Pakiet 10 zabiegów. Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym. Następnie stosujemy jeden 10-minutowy program zabiegowy tzw. focus, który ukierunkowany jest na konkretny problem i strefę zabiegową.
Czas 30 min
Cena 2160 ZŁ

Ursynów

Icoone - Baza + 2 Focusy (40min.) - Pakiet 10 zabiegów

Pakiet 10 zabiegów. Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym. Następnie stosujemy dwa 10-minutowe programy zabiegowe tzw. focusy, które ukierunkowane są na konkretny problem i strefę zabiegową.
Czas 40 min
Cena 2610 ZŁ

Ursynów

Icoone - Baza + 3 Focusy (50min.) - Pakiet 10 zabiegów

Pakiet 10 zabiegów. Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym. Następnie stosujemy trzy 10-minutowe programy zabiegowe tzw. focusy, które ukierunkowane są na konkretny problem i strefę zabiegową.
Czas 50 min
Cena 2970 ZŁ

Ursynów

Icoone - Baza + 4 Focusy (60min.) - Pakiet 10 zabiegów

Pakiet 10 zabiegów. Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym. Następnie stosujemy cztery 10-minutowe programy zabiegowe tzw. focusy, które ukierunkowane są na konkretny problem i strefę zabiegową.
Czas 60 min
Cena 3330 ZŁ

Ursynów

Icoone - Baza + 1 Focus (30min.) - Pakiet 15 zabiegów

Pakiet 15 zabiegów. Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym. Następnie stosujemy jeden 10-minutowy program zabiegowy tzw. focus, który ukierunkowany jest na konkretny problem i strefę zabiegową.
Czas 30 min
Cena 3060 ZŁ

Ursynów

Icoone - Baza + 2 Focusy (40min.) - Pakiet 15 zabiegów

Pakiet 15 zabiegów. Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym. Następnie stosujemy dwa 10-minutowe programy zabiegowe tzw. focusy, które ukierunkowane są na konkretny problem i strefę zabiegową.
Czas 40 min
Cena 3698 ZŁ

Ursynów

Icoone - Baza + 3 Focusy (50min.) - Pakiet 15 zabiegów

Pakiet 15 zabiegów. Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym. Następnie stosujemy trzy 10-minutowe programy zabiegowe tzw. focusy, które ukierunkowane są na konkretny problem i strefę zabiegową.
Czas 50 min
Cena 4208 ZŁ

Ursynów

Icoone - Baza + 4 Focusy (60min.) - Pakiet 15 zabiegów

Pakiet 15 zabiegów. Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym. Następnie stosujemy cztery 10-minutowe programy zabiegowe tzw. focusy, które ukierunkowane są na konkretny problem i strefę zabiegową.
Czas 60 min
Cena 4718 ZŁ

Ursynów

Zadzwoń Rezerwuj Kup Voucher Mapa