PL EN

Ekskluzywny pedicure w wygodnym fotelu

Pielęgnacyjny zabieg na stopy składa się z kilku etapów: kąpiel, peeling, wymodelowanie kształtu płytki paznokcia, pielęgnacja skórek, usunięcie nadmiaru zrogowaciałego naskórka za pomocą frezarki.

Pedicure w Medica Spa wykonywany jest na fotelu NOVA FOOT SPA, stworzonym z myślą o komforcie i pełnym zadowoleniu Klientów (funkcja podgrzewania i masażu pleców, hydromasaż i akupresura stóp). Zabieg pedicure jeszcze nigdy nie był tak skuteczny i tak przyjemny. Zabieg polecamy rozszerzyć o masaż stóp i nawilżającą maskę – Pedicure Spa by Mokosh.

Pedicure tradycyjny (bez malowania)

Pedicure tradycyjny bez malowania to zabieg pielęgnacyjny obejmujący opracowanie naturalnej płytki paznokcia oraz całej stopy. Pedicure zapobiega narastaniu skórek wokół paznokcia oraz usuwa narastającą warstwę martwego naskórka z podeszwowej części stopy. Zabieg obejmuje usunięcie skórek narastających na paznokieć, opiłowaniu paznokci i nadaniu im odpowiedniego kształtu, usunięcie martwego naskórka z podeszwowej części stopy za pomocą frezarki, peeling stóp oraz nałożenie odżywczego kremu.
Czas 60 min
Cena 110 ZŁ

Ursynów

Pedicure tradycyjny z odżywką

Pedicure tradycyjny to podstawowy zabieg pielęgnacyjny polegający na usunięciu zrogowaciałego naskórka przy pomocy frezarki. Podczas zabiegu opracowane zostają również paznokcie poprzez opiłowanie i nadanie kształtu oraz usunięte zostają skórki narastające na paznokieć. Na zakończenie zabiegu nałożona zostaje odżywka wzmacniająca paznokcie oraz krem odżywczy na stopy. Dzięki temu zabiegowi stopy wyglądają bardzo estetycznie, a paznokcie są odżywione i zadbane.
Czas 70 min
Cena 115 ZŁ

Ursynów

Malowanie paznokci u stóp

Malowanie paznokci polega na nałożeniu na płytkę paznokcia bazy, która wzmocni poaznokieć i jednocześnie zapobiegnie zafarbowaniu paznokcia. Następnie nałożóny zostanie kolor oraz top utrwalający na wierzch, który przedłuży trwałość lakieru. Zabieg kończy się nałożeniem na dłonie odżywczo-nawilżającego kremu.
Czas 30 min
Cena 50 ZŁ

Ursynów

Pedicure z malowaniem paznokci

Pedicure tradycyjny to podstawowy zabieg pielęgnacyjny polegający na usunięciu zrogowaciałego naskórka przy pomocy frezarki. Podczas zabiegu opracowane zostają również paznokcie poprzez opiłowanie i nadanie kształtu oraz usunięte zostają skórki narastające na paznokieć. Pedicure połączony jest z malowaniem paznokci klasycznym lakierem, który nadaje im niezwykły blask i utrzymuje się na płytce około 2-3 tygodni
Czas 75 min
Cena 130 ZŁ

Ursynów

Pedicure french

Pedicure tradycyjny to podstawowy zabieg pielęgnacyjny polegający na usunięciu zrogowaciałego naskórka przy pomocy frezarki. Podczas zabiegu opracowane zostają również paznokcie poprzez opiłowanie i nadanie kształtu oraz usunięte zostają skórki narastające na paznokieć. Pedicure połączony jest z malowaniem typu french klasycznym lakierem , który nadaje im niezwykły blask i utrzymuje się na płytce około 2-3 tygodni.
Czas 80 min
Cena 140 ZŁ

Ursynów

Pedicure z malowaniem VINYLUX

Pedicure Vinylux jest jednym z popularniejszych metod malowania paznokci. Dzięki niemu możemy zaoferować innowację wśród stylizacji: lakiery posiadające cechy hybrydy, ale nakładane i zmywane jak lakiery klasyczne. Oznacza to fantastyczny kolor i wyjątkową jakość powłoki na paznokciach. Podczas zabiegu opracowane zostają również paznokcie poprzez opiłowanie i nadanie kształtu oraz usunięte zostają skórki narastające na paznokieć.
Czas 75 min
Cena 140 ZŁ

Ursynów

Pedicure Japoński

Pedicure japoński to zabieg pielęgnujący zniszczone i łamliwe paznokciom. Polega na wcieraniu w płytkę specjalnej pasty, która ją zregeneruje i odżywi. Paznokcie po tym zabiegu stają się odżywione, zdrowe i pełne blasku. Nie rozdwajają się, nie kruszą i nie są podatne na złamania.
Czas 75 min
Cena 160 ZŁ

Ursynów

Pedicure SPA

Zabieg łączący kompletną pielęgnacje stóp oraz totalny relaks dla ducha. Seans zaczyna się od aromaterapeutycznej kąpieli stóp z solą zmiękczającą, następnie opracowane zostają paznokcie u stóp oraz za pomocą frezarki martwy naskórek podeszwowej części stopy. kolejnym etapem jest peeling z soli himalajskiej, który nadaje stopom gładkie wykończenie. Po peelingu wykonywany jest masaż stóp zawierający elementy akupresury. Na zakończenie pedicure zostaje nałożona mocno odżywcza maska.
Etapy zabiegu: kąpiel, peeling, maska, masaż stóp, pedicure tradycyjny bez malowania.
Czas 90 min
Cena 160 ZŁ

Ursynów

Kwasy - jako dodatek do pedicure

Aby w pełni poradzić sobie z problemem mocno zrogowaciałych stóp można rozszerzyć usługę pedicure o kwasy, które nie tylko dodatkowo zmiękczą problematyczne miejsca ale też przyczynią się do łatwiejszego usunięcia zrogowaceń co spowoduje, że stopy będą po zabiegu miękkie oraz wygładzone.
Czas 20 min
Cena 40 ZŁ

Ursynów

Maska na stopy - nawilżająca

Nawilżająca maska na stopy może byc jako dodatek do pedicure albo wykonana jako samodzielny zabieg. W obu przypadkach spowoduje, że stopy po zabiegu będą miękkie oraz nawilżone.
Czas 30 min
Cena 50 ZŁ

Ursynów

Maska na stopy z kwasami Aha

Maska na stopy z kwasami AHA spowoduje delikatne złuszczanie martwego naskórka co spowoduje, że stopy po masce będą wygładzone. Maska może być dodatkiem do pedicure lub wykonana samodzielnie.
Czas 30 min
Cena 60 ZŁ

Ursynów

Skalpel - jako dodatek do pedicure

Zabieg z użyciem skalpela dedykowany jest osobom, które borykają się z bardzo zrogowaciałymi stopami, stwardniałymi piętami czy dokuczającymi odciskami lub modzelami. Zabieg ten wykonuje się dodatkowo w trakcie pedicure przez wykfalifikowanego profesjonalistę.
Czas 20 min
Cena 40 ZŁ

Ursynów

Zadzwoń Rezerwuj Kup Voucher Mapa