PL EN

Terapie przeciwstarzeniowe na dłonie

Ręce są zwierciadłem i kroniką życiowych doświadczeń. Bardziej niż jakakolwiek inna część ciała narażone są na działanie wszelkiego rodzaju szkodliwych czynników.

W wyniku starzenia się skóry rąk dochodzi do ścieńczenia naskórka, zaniku podskórnej tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenia syntezy kolagenu i elastyny. Ponadto zmniejszeniu ulega stężenie estrogenów, które w dużej mierze odpowiedzialne są za stan skóry. Widocznym objawem tych wszystkich zmian wewnętrznych jest zmniejszenie elastyczności i wiotkość skóry, a także zmarszczki.

Biologiczne starzenie się skóry zależy od czynników genetycznych i hormonalnych. Jednak większość widocznych oznak starzenia jest skutkiem wpływu promieniowania ultrafioletowego, wolnych rodników, nieodpowiedniej diety i palenia papierosów.

Mezoterapia przeciwstarzeniowa na dłonie

Mezoterapia bezigłowa jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry, stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji – użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów.
Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej na dłonie jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting. Chcąc osiągnąć oczekiwany efekt stosujemy odpowiedni e preparaty z aktywnymi składnikami w serii zabiegów (5-8) w odstępach 5-10 dni.
Czas 15 min
Cena 150 ZŁ

Ursynów

Termolifting dłoni falami radiowymi Trio XT - jako dodatek do manicure

Fale radiowe wykorzystywane w kosmetyce służą do termoliftingu skóry, zagęszczania włókien kolagenowych, wygładzania i napinania skóry. Skóra dłoni po zabiegu jest wyraźnie odmłodzona, zrewitalizowana, napięta i jędrna. Dla oczekiwanego efektu stosujemy serię zabiegów (5-8) w odstępach około 7 dni.
Czas 15 min
Cena 150 ZŁ

Ursynów

Radiofrekwencja mikroigłowa - dłonie

Radiofrekwencja Mikroigłowa to połączenie dwóch technologii: radiofrekwencji i mikronakłuwania. Jednocześnie działamy na naskórek oraz głębokie warstwy skóry. Zabieg ma na celu regenerację oraz wzmocnienie skóry spowodowaną jej kontrolowanym uszkodzeniem.
Zabieg wykonywany nowoczesnym urządzeniem RF FRALIFT, wytwarzającym fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, które wnikają do skóry właściwej wytwarzając głębokie ciepło. Następuje ogrzanie kolagenu, powodując skrócenie jego włókien oraz odnowę struktury. Zadaniem mikronakłuwania jest regeneracja skóry w wyniku jej uszkodzenia. Zabieg jest bardzo dokładny i efektywny przy użyciu specjalnych jednorazowych kardridży. W zależności od miejsca zabiegowego dopasowujemy wielkość kartridża, głębokość igieł, moc fali radiowej.
Skóra dłoni po zabiegu jest wyraźnie odmłodzona, zrewitalizowana, napięta i jędrna.
Cena 250 ZŁ

Ursynów

IPL - Fotoodmładzanie / Redukcja rumienia - dłonie (10 min.)

Fotoodmładzanie - polega na penetracji w głąb skóry impulsu świetlnego, powodując stymulację do produkcji i wzmocnienia włókien kolagenu i elastyny, wywołując efekt liftingu. Widoczna jest wyraźna poprawa struktury skóry, zwiększa się jej elastyczność, spłycają się blizny i zmarszczki, znikają przebarwienia, zmiany naczyniowe, zaczerwienienia.
Czas 20 min
Cena 150 ZŁ

Ursynów

Karboxyterapia Criss - rewitalizacja dłoni (iniekcja CO2)

Karboxyterapia “Criss Carbo” to zaawansowane urządzenie do wykonywania iniekcji dwutlenkiem węgla (CO2).
Odpowiedzią skóry na iniekcję CO2 jest reakcja zapalna, która prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu. Z czasem rozpoczyna się proces remodelingu skóry z towarzyszącym kurczeniem się włokien kolagenowych, co skutkuje większą sprężystością skóry.
Cena 150 ZŁ

Ursynów

Zadzwoń Rezerwuj Kup Voucher Mapa