PL EN

Manicure + Pedicure Męski

Zabieg manicure oraz pedicure sprawia, że dłonie i stopy są piękne oraz zadbane. Odpowiednio wypielęgnowane stanowią  wizytówkę prawdziwego mężczyzny. Dobrze wyglądające stopy oraz dłonie znacznie poprawiają samopoczucie. Zmienione lub brzydko wyglądające paznokcie są najczęściej efektem niewłaściwej pielęgnacji, kontaktu z detergentami lub zwykłych zaniedbań. Właściwa pielęgnacja i odpowiednio wykonane zabiegi manicure i pedicure przywrócą paznokciom ładny wygląd.
 

Manicure dla Mężczyzn

Eleganckie dłonie to najlepsza wizytówką każdego mężczyzny. Świadczą o tym, że właściciel stawia na najwyższej jakości wizerunek osobisty. Od kilku lat panowie coraz częściej decydują się na profesjonalną pielęgnację dłoni i manicure w gabinetach kosmetycznych. Manicure męski niezbyt od damskiego. Z powodu twardszych skórek wykorzystuje się czasem inne przybory i preparaty kosmetyczne. Klasyczny zabieg polega na zmiękczeniu i usunięciu skórek przy paznokciowych skróceniu i opiłowaniu paznokci, wypolerowaniu ich płytek oraz natłuszczeniu skóry oliwką.
Czas 30 min
Cena 65 ZŁ

Ursynów

Manicure z nałożeniem odżywki dla Mężczyzn

Eleganckie dłonie to najlepsza wizytówką każdego mężczyzny. Świadczą o tym, że właściciel stawia na najwyższej jakości wizerunek osobisty. Od kilku lat panowie coraz częściej decydują się na profesjonalną pielęgnację dłoni i manicure w gabinetach kosmetycznych. Manicure męski niezbyt od damskiego. Z powodu twardszych skórek wykorzystuje się czasem inne przybory i preparaty kosmetyczne. Klasyczny zabieg polega na zmiękczeniu i usunięciu skórek przy paznokciowych skróceniu i opiłowaniu paznokci, wypolerowaniu ich płytek oraz natłuszczeniu skóry oliwką. Na koniec zostaje nałożona zazwyczaj matowa odżywka, która będzie nie widoczna na paznokci a będzie chronić oraz odżywiać paznokieć.
Czas 40 min
Cena 70 ZŁ

Ursynów

Pedicure dla Mężczyzn

Mężczyznom w sposób szczególny poleca się pedicure tradycyjny bez malowania, który skutecznie usuwa zrogowaciały naskórek i wygładza skórę stóp. Stosuje się w trakcie zabiegu frezarkę, która pozwala na całkowicie bezbolesne usunięcie wszelkich zgrubień, zrogowaceń oraz innych niedoskonałości. W ramach tego zabiegu stopy są także odpowiednio nawilżane, płytka paznokciowa zostaje skrócona i opiłowana
Czas 60 min
Cena 110 ZŁ

Ursynów

Pedicure z nałożeniem odżywki dla Mężczyzn

Mężczyznom w sposób szczególny poleca się pedicure tradycyjny bez malowania, który skutecznie usuwa zrogowaciały naskórek i wygładza skórę stóp. Stosuje się w trakcie zabiegu frezarkę, która pozwala na całkowicie bezbolesne usunięcie wszelkich zgrubień, zrogowaceń oraz innych niedoskonałości. W ramach tego zabiegu stopy są także odpowiednio nawilżane, płytka paznokciowa zostaje skrócona i opiłowana. Na koniec zostaje nałożona zazwyczaj matowa odżywka, która będzie nie widoczna na paznokci a będzie chronić oraz odżywiać paznokieć.
Czas 70 min
Cena 115 ZŁ

Ursynów

Manicure + Pedicure dla Mężczyzn

Jest to połączenie zabiegów pielęgnujących dla mężczyzn w trakcie, którego zostają opracowane stopy i dłonie. opracowane są paznokcie oraz skórki dłoni i stóp, wycięte skórki narastające na paznokcie, oraz w przypadku stóp zostają wyfrezowane stopy. Dłonie po zabiegu są zadbane, nawilżone oraz gładkie.
Czas 100 min
Cena 165 ZŁ

Ursynów

Zadzwoń Rezerwuj Kup Voucher Mapa