PL EN

Manicure & Pedicure

Manicure & Pedicure

Zabieg manicure oraz pedicure sprawia, że dłonie i stopy są piękne oraz zadbane. Odpowiednio wypielęgnowane stanowią naszą wizytówkę. Dobrze wyglądające stopy oraz dłonie znacznie poprawiają samopoczucie każdej kobiety i niejednego mężczyzny. Zmienione lub brzydko wyglądające paznokcie są najczęściej efektem niewłaściwej pielęgnacji, kontaktu z detergentami lub zwykłych zaniedbań. Właściwa pielęgnacja i odpowiednio wykonane zabiegi manicure i pedicure przywrócą paznokciom ładny wygląd.
W Medica SPA zabieg pedicure wykonywany jest na fotelu NOVA FOOT SPA, stworzonym z myślą o komforcie i pełnym zadowoleniu Klientów - funkcja podgrzewania i masażu pleców, hydromasaż i akupresura stóp.

Manicure tradycyjny (bez malowania)

Od dawna ręce są uznawane za wizytówkę człowieka. Jeśli mają być ładne należy odpowiednio zadbać o ich pielęgnację. Dlatego też warto się o nie dobrze zatroszczyć. A nic nie będzie bardziej eleganckie i uniwersalne niż manicure.
Zabieg manicure bez malowania polega na opiłowaniu paznokci, nadaniu im pożądanego kształtu oraz usunięciu skórek. Tradycyjny manicure dedykowany jest dla osób, które nie chcą lub nie mogą mieć pomalowanych paznokci, ale chcą aby ich dłonie były zadbane oraz estetyczne.
Czas 30 min
Cena 50 ZŁ

Ursynów

Pedicure tradycyjny (bez malowania)

Pedicure tradycyjny bez malowania to zabieg pielęgnacyjny obejmujący opracowanie naturalnej płytki paznokcia oraz całej stopy. Pedicure zapobiega narastaniu skórek wokół paznokcia oraz usuwa narastającą warstwę martwego naskórka z podeszwowej części stopy. Zabieg obejmuje usunięcie skórek narastających na paznokieć, opiłowaniu paznokci i nadaniu im odpowiedniego kształtu, usunięcie martwego naskórka z podeszwowej części stopy za pomocą frezarki, peeling stóp oraz nałożenie odżywczego kremu.
Czas 60 min
Cena 100 ZŁ

Ursynów

Mezoterapia przeciwstarzeniowa na dłonie

Mezoterapia bezigłowa jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry, stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji – użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów.
Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej na dłonie jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting. Chcąc osiągnąć oczekiwany efekt stosujemy odpowiedni e preparaty z aktywnymi składnikami w serii zabiegów (5-8) w odstępach 5-10 dni.
Czas 15 min
Cena 150 ZŁ

Ursynów

Termolifting dłoni falami radiowymi Trio XT - jako dodatek do manicure

Fale radiowe wykorzystywane w kosmetyce służą do termoliftingu skóry, zagęszczania włókien kolagenowych, wygładzania i napinania skóry. Skóra dłoni po zabiegu jest wyraźnie odmłodzona, zrewitalizowana, napięta i jędrna. Dla oczekiwanego efektu stosujemy serię zabiegów (5-8) w odstępach około 7 dni.
Czas 15 min
Cena 150 ZŁ

Ursynów

Manicure tradycyjny z odżywką (bez malowania)

Manicure z odżywką to zabieg dedykowany dla osób, które dbają o estetykę dłoni, ale wolą zachować naturalny wygląd lub nie mogą pozwolić sobie na pomalowanie paznokci.
Zabieg polega na opiłowaniu paznokci, nadaniu im pożądanego kształtu oraz usunięciu skórek, na końcu nałożona zostanie odżywka dobrana do stanu paznokci, może być wzmacniająca, odżywcza. W efekcie paznokcie będą błyszczące, odżywione, a dłonie będą zadbane oraz wypielęgnowane.
Czas 40 min
Cena 55 ZŁ

Ursynów

Malowanie paznokci dłoni

Malowanie paznokci polega na nałożeniu na płytkę paznokcia bazy, która wzmocni paznokieć i jednocześnie zapobiegnie zafarbowaniu paznokcia. Następnie nałożony zostanie kolor oraz top utrwalający na wierzch, który przedłuży trwałość lakieru. Zabieg kończy się nałożeniem na dłonie odżywczo-nawilżającego kremu.
Czas 20 min
Cena 30 ZŁ

Ursynów

Manicure z malowaniem

Manicure z malowaniem jest zabiegiem poświęconym pielęgnacji paznokci. Poprawia on wygląd naturalnej płytki. Polega na opiłowaniu płytki, i usunięciu skórek narośniętych na płytkę paznokcia. Zabieg kończy się pomalowaniem paznokci lakierem klasycznym oraz zaaplikowaniem kremu ochronnego.
Czas 40 min
Cena 60 ZŁ

Ursynów

Manicure french

French manicure od niemal 40 lat wykonywany jest przez kobiety na całym świecie. Opiera się na delikatnych odcieniach gamy kolorystycznej nude i zaakcentowanych na biało końcówkach Francuski manicure świetnie sprawdza się na co dzień u kobiet ceniących sobie minimalizm oraz elegancję. Chętnie sięgają po niego również panny młode french manicure to doskonały manicure ślubny
Czas 45 min
Cena 70 ZŁ

Ursynów

Manicure z malowaniem VINYLUX

Jest on świetną alternatywą dla lakierów hybrydowych i osób, które hybrydy wykonać nie mogą. Lakiery Vinylux są delikatne dla płytki, wzbogacone o składniki pielęgnujące takie jak witamina E, keratyna i olejek jojoba W systemie Vinylux kolor lakieru winylowego Vinylux ma już właściwości bazy. Co więcej, lakier Vinylux usuwany jest z paznokci przy pomocy zmywacza. Efekty stylizacji winylowej, wykonanej lakierami Vinylux, utrzymują się do 7 dni. Wśród kolorów Vinylux każdy znajdzie coś dla siebie. Lakiery Vinylux są zatem idealnym kompromisem pomiędzy lakierami klasycznymi a hybrydowymi.
Czas 45 min
Cena 70 ZŁ

Ursynów

Manicure French Vinylux

Jest on świetną alternatywą dla lakierów hybrydowych i osób, które hybrydy wykonać nie mogą. Lakiery Vinylux są delikatne dla płytki, wzbogacone o składniki pielęgnujące takie jak witamina E, keratyna i olejek jojoba W systemie Vinylux kolor lakieru winylowego Vinylux ma już właściwości bazy. Co więcej, lakier Vinylux usuwany jest z paznokci przy pomocy zmywacza. Efekty stylizacji winylowej, wykonanej lakierami Vinylux, utrzymują się do 7 dni. Wśród kolorów Vinylux każdy znajdzie coś dla siebie. Lakiery Vinylux są zatem idealnym kompromisem pomiędzy lakierami klasycznymi a hybrydowymi.
Czas 50 min
Cena 80 ZŁ

Ursynów

Manicure Japoński

Manicure japoński przeznaczony jest dla osób borykających się z problemem łamliwych, kruchych oraz rozdwajających się paznokci. Pozwala on na wygładzenie i regenerację płytki. Już po pierwszym zabiegu nadaje jej zdrowy wygląd oraz niesamowity blask. Jeżeli płytka paznokcia nie jest zbyt cienka może być on doskonałą regeneracją po hybrydzie a nawet żelu czy akrylu.
Czas 45 min
Cena 80 ZŁ

Ursynów

Manicure + pedicure (bez malowania)

Zabieg ten jest połączeniem pielęgnacji dłoni oraz stóp przeznaczonym dla osób, które nie chcą lub nie mogą mieć pomalowanych paznokci lecz chcą zadbać o wygląd swoich dłoni i stóp. W obu przypadkach opracowuje się naturalną płytkę paznokcia, (opiłowanie, wycięcie skórek) oraz w przypadku stóp usuwa się martwy zrogowaciały naskórek z podeszwowej części stopy.
Czas 90 min
Cena 140 ZŁ

Ursynów

Manicure + pedicure z malowaniem

Zabieg ten jest połączeniem pielęgnacji dłoni oraz stóp przeznaczony dla osób chcących zadbać o wygląd swoich dłoni i stóp oraz nadać paznokciom wybrany kolor. W obu przypadkach opracowuje się naturalną płytkę paznokcia, (opiłowanie, wycięcie skórek) oraz w przypadku stóp usuwa się martwy zrogowaciały naskórek z podeszwowej części stopy. Następnie nałożony zostaje klasyczny lakier na płytkę paznokciową. Zabiegi zostają zakończone nałożeniem odżywczych kremów.
Czas 110 min
Cena 170 ZŁ

Ursynów

Manicure + Pedicure z malowaniem french

Zabieg ten jest połączeniem pielęgnacji dłoni oraz stóp przeznaczony dla osób chcących zadbać o wygląd swoich dłoni i stóp oraz nadać im klasyczny elegancki wygląd poprzez malowanie typu french. W obu przypadkach opracowuje się naturalną płytkę paznokcia, (opiłowanie, wycięcie skórek) oraz w przypadku stóp usuwa się martwy zrogowaciały naskórek z podeszwowej części stopy. Następnie nałożony zostaje klasyczny lakier na płytkę paznokciową. Zabiegi zostają zakończone nałożeniem odżywczych kremów.
Czas 100 min
Cena 190 ZŁ

Ursynów

Manicure + pedicure z malowaniem Vinylux

Zabieg ten jest połączeniem pielęgnacji dłoni oraz stóp przeznaczony dla osób chcących zadbać o wygląd swoich dłoni i stóp  oraz trwałej stylizacji lakierem, który będą mogły samodzielnie zmyć w domu. W obu przypadkach opracowuje się naturalną płytkę paznokcia, (opiłowanie, wycięcie skórek) oraz w przypadku stóp usuwa się martwy zrogowaciały naskórek z podeszwowej części stopy. Następnie nałożony zostaje lakier Vinylux na płytkę paznokciową. Zabiegi zostają zakończone nałożeniem odżywczych kremów.
Czas 110 min
Cena 190 ZŁ

Ursynów

Manicure SPA + Pedicure SPA dla Dłoni i Stóp

Zabieg łączący w sobie kompletną pielęgnacje dłoni i stóp oraz totalny relaks dla ducha. Seans zaczyna się od aromaterapeutycznej kąpieli stóp z solą zmiękczającą, następnie opracowane zostają paznokcie u stóp oraz za pomocą frezarki martwy naskórek podeszwowej części stopy. kolejnym etapem jest peeling z soli himalajskiej, który nadaje stopom gładkie wykończenie. Po peelingu wykonywany jest masaż stóp zawierający elementy akupresury. Na zakończenie pedicure zostaje nałożona mocno odżywcza maska. Następnie przechodzi się na stanowisku manicure gdzie zostaje wykonany manicure tradycyjny, po którym manicurzystka wykonuje peeling oraz masaż dłoni. Ostatnim etapem jest nałożenie maski rewitalizującej na dłonie w formie rękawiczek. w Obu przypadkach po zabiegu nie poleca się malować paznokci, ze względu iż zostały one w trakcie zabiegów nawilżone oraz natłuszczone, więc stylizacja mogłaby się nie trzymać tak jak powinna.
Czas 120 min
Cena 250 ZŁ

Ursynów

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to zabieg pielęgnujący oraz stylizujący paznokcie u rąk. Zabieg ten przeznaczony jest dla osób ceniących sobie długotrwałą stylizację oraz szybkość wykonania bez konieczności czekania, aż lakier wyschnie tak jak ma to miejsce w przypadku klasycznych lakierów czy Vinyluxa. W trakcie manicure hybrydowego opiłowana zostaje płytka paznokciowa, nadanie pożądanego kształtu oraz wycięcie skórek. Bardzo ważnym krokiem w wykonaniu takiego rodzaju stylizacji jest odpowiednie przygotowanie płytki, czyli zmatowienie oraz jej odtłuszczenie przed nałożeniem lakieru hybrydowego. Następnie nałożona zostaje, baza, kolor oraz top. Każda z warstw zostaje utwardzona w lampie LED/UV. Manicure hybrydowy może utrzymywać się od 14 do 21 dni.
Czas 60 min
Cena 90 ZŁ

Ursynów

Malowanie Hybrydowe paznokci – dłonie

Malowanie paznokci polega na nałożeniu na płytkę paznokcia bazy, która wzmocni paznokieć. Następnie nałożony zostanie kolor oraz top utrwalający na wierzch, który przedłuży trwałość lakieru. Zabieg kończy się nałożeniem na dłonie odżywczo-nawilżającego kremu.
Czas 40 min
Cena 50 ZŁ

Ursynów

Manicure hybrydowy – french

Malowanie hybrydowe french polega na nałożeniu na płytkę paznokcia bazy, która wzmocni paznokieć. Następnie nałożony zostanie kolor i biała kreska a także top utrwalający na wierzch, który przedłuży trwałość lakieru. Zabieg kończy się nałożeniem na dłonie odżywczo-nawilżającego kremu.
Czas 60 min
Cena 95 ZŁ

Ursynów

Manicure hybrydowy - zdjęcie

Zdjęcie lakieru hybrydowego polega na bezpiecznym ściągnięciu masy hybrydowej za pomocą frezarki lub acetonu bez naruszenia naturalnej płytki.
Czas 15 min
Cena 20 ZŁ

Ursynów

Pedicure Hybrydowy

Pedicure hybrydowy to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów kosmetycznych w ostatnich latach. Porządnie wykonany pozwoli cieszyć się zadbanymi stopami przez 3-4 tygodnie. Polega na usunięciu skórek i martwego naskórka oraz opiłowaniu paznokci i pomalowaniu ich specjalnym żelowym lakierem utwardzanym w świetle lampy LED/UV.
Czas 90 min
Cena 140 ZŁ

Ursynów

Malowanie hybrydowe paznokci – stopy

Malowanie paznokci polega na nałożeniu na płytkę paznokcia bazy, która wzmocni paznokieć. Następnie nałożony zostanie kolor oraz top utrwalający na wierzch, który przedłuży trwałość lakieru. Zabieg kończy się nałożeniem na dłonie odżywczo-nawilżającego kremu.
Czas 40 min
Cena 55 ZŁ

Ursynów

Pedicure Hybrydowy french

Pedicure hybrydowy to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów kosmetycznych w ostatnich latach. Porządnie wykonany pozwoli cieszyć się zadbanymi stopami przez 3-4 tygodnie. Polega na usunięciu skórek i martwego naskórka oraz opiłowaniu paznokci i pomalowaniu ich specjalnym żelowym lakierem utwardzanym w świetle lampy LED/UV. French od lat wykonywany jest przez kobiety lubiące klasyczny oraz estetyczny wygląd.
Czas 90 min
Cena 145 ZŁ

Ursynów

Pedicure hybrydowy - zdjęcie

Zdjęcie lakieru hybrydowego polega na bezpiecznym ściągnięciu masy hybrydowej za pomocą frezarki lub acetonu bez naruszenia naturalnej płytki.
Czas 15 min
Cena 30 ZŁ

Ursynów

Manicure + Pedicure hybrydowy

Zabieg ten jest połączeniem pielęgnacji dłoni oraz stóp przeznaczony dla osób chcących zadbać o wygląd swoich dłoni i stóp w połączeniu z trwałą stylizacją hybrydową. W obu przypadkach opracowuje się naturalną płytkę paznokcia, (opiłowanie, wycięcie skórek) oraz w przypadku stóp usuwa się martwy zrogowaciały naskórek z podeszwowej części stopy. Następnie nałożony zostaje klasyczny lakier na płytkę paznokciową. Zabiegi zostają zakończone nałożeniem odżywczych kremów.
Czas 130 min
Cena 220 ZŁ

Ursynów

Manicure + Pedicure hybrydowy french

Zabieg ten jest połączeniem pielęgnacji dłoni oraz stóp przeznaczony dla osób chcących zadbać o wygląd swoich dłoni i stóp oraz nadać im klasyczny elegancki wygląd poprzez malowanie typu french. W obu przypadkach opracowuje się naturalną płytkę paznokcia, (opiłowanie, wycięcie skórek) oraz w przypadku stóp usuwa się martwy zrogowaciały naskórek z podeszwowej części stopy. Następnie nałożony zostaje klasyczny lakier na płytkę paznokciową. Zabiegi zostają zakończone nałożeniem odżywczych kremów.
Czas 150 min
Cena 230 ZŁ

Ursynów

Pedicure tradycyjny z odżywką

Pedicure tradycyjny to podstawowy zabieg pielęgnacyjny polegający na usunięciu zrogowaciałego naskórka przy pomocy frezarki. Podczas zabiegu opracowane zostają również paznokcie poprzez opiłowanie i nadanie kształtu oraz usunięte zostają skórki narastające na paznokieć. Na zakończenie zabiegu nałożona zostaje odżywka wzmacniająca paznokcie oraz krem odżywczy na stopy. Dzięki temu zabiegowi stopy wyglądają bardzo estetycznie, a paznokcie są odżywione i zadbane.
Czas 70 min
Cena 110 ZŁ

Ursynów

Malowanie paznokci u stóp

Malowanie paznokci polega na nałożeniu na płytkę paznokcia bazy, która wzmocni poaznokieć i jednocześnie zapobiegnie zafarbowaniu paznokcia. Następnie nałożóny zostanie kolor oraz top utrwalający na wierzch, który przedłuży trwałość lakieru. Zabieg kończy się nałożeniem na dłonie odżywczo-nawilżającego kremu.
Czas 30 min
Cena 40 ZŁ

Ursynów

Pedicure z malowaniem paznokci

Pedicure tradycyjny to podstawowy zabieg pielęgnacyjny polegający na usunięciu zrogowaciałego naskórka przy pomocy frezarki. Podczas zabiegu opracowane zostają również paznokcie poprzez opiłowanie i nadanie kształtu oraz usunięte zostają skórki narastające na paznokieć. Pedicure połączony jest z malowaniem paznokci klasycznym lakierem, który nadaje im niezwykły blask i utrzymuje się na płytce około 2-3 tygodni
Czas 75 min
Cena 120 ZŁ

Ursynów

Pedicure french

Pedicure tradycyjny to podstawowy zabieg pielęgnacyjny polegający na usunięciu zrogowaciałego naskórka przy pomocy frezarki. Podczas zabiegu opracowane zostają również paznokcie poprzez opiłowanie i nadanie kształtu oraz usunięte zostają skórki narastające na paznokieć. Pedicure połączony jest z malowaniem typu french klasycznym lakierem , który nadaje im niezwykły blask i utrzymuje się na płytce około 2-3 tygodni.
Czas 80 min
Cena 130 ZŁ

Ursynów

Pedicure z malowaniem VINYLUX

Pedicure Vinylux jest jednym z popularniejszych metod malowania paznokci. Dzięki niemu możemy zaoferować innowację wśród stylizacji: lakiery posiadające cechy hybrydy, ale nakładane i zmywane jak lakiery klasyczne. Oznacza to fantastyczny kolor i wyjątkową jakość powłoki na paznokciach. Podczas zabiegu opracowane zostają również paznokcie poprzez opiłowanie i nadanie kształtu oraz usunięte zostają skórki narastające na paznokieć.
Czas 75 min
Cena 130 ZŁ

Ursynów

Manicure dla Mężczyzn

Eleganckie dłonie to najlepsza wizytówką każdego mężczyzny. Świadczą o tym, że właściciel stawia na najwyższej jakości wizerunek osobisty. Od kilku lat panowie coraz częściej decydują się na profesjonalną pielęgnację dłoni i manicure w gabinetach kosmetycznych. Manicure męski niezbyt od damskiego. Z powodu twardszych skórek wykorzystuje się czasem inne przybory i preparaty kosmetyczne. Klasyczny zabieg polega na zmiękczeniu i usunięciu skórek przy paznokciowych skróceniu i opiłowaniu paznokci, wypolerowaniu ich płytek oraz natłuszczeniu skóry oliwką.
Czas 30 min
Cena 55 ZŁ

Ursynów

Manicure z nałożeniem odżywki dla Mężczyzn

Eleganckie dłonie to najlepsza wizytówką każdego mężczyzny. Świadczą o tym, że właściciel stawia na najwyższej jakości wizerunek osobisty. Od kilku lat panowie coraz częściej decydują się na profesjonalną pielęgnację dłoni i manicure w gabinetach kosmetycznych. Manicure męski niezbyt od damskiego. Z powodu twardszych skórek wykorzystuje się czasem inne przybory i preparaty kosmetyczne. Klasyczny zabieg polega na zmiękczeniu i usunięciu skórek przy paznokciowych skróceniu i opiłowaniu paznokci, wypolerowaniu ich płytek oraz natłuszczeniu skóry oliwką. Na koniec zostaje nałożona zazwyczaj matowa odżywka, która będzie nie widoczna na paznokci a będzie chronić oraz odżywiać paznokieć.
Czas 40 min
Cena 60 ZŁ

Ursynów

Pedicure dla Mężczyzn

Mężczyznom w sposób szczególny poleca się pedicure tradycyjny bez malowania, który skutecznie usuwa zrogowaciały naskórek i wygładza skórę stóp. Stosuje się w trakcie zabiegu frezarkę, która pozwala na całkowicie bezbolesne usunięcie wszelkich zgrubień, zrogowaceń oraz innych niedoskonałości. W ramach tego zabiegu stopy są także odpowiednio nawilżane, płytka paznokciowa zostaje skrócona i opiłowana
Czas 60 min
Cena 100 ZŁ

Ursynów

Pedicure z nałożeniem odżywki dla Mężczyzn

Mężczyznom w sposób szczególny poleca się pedicure tradycyjny bez malowania, który skutecznie usuwa zrogowaciały naskórek i wygładza skórę stóp. Stosuje się w trakcie zabiegu frezarkę, która pozwala na całkowicie bezbolesne usunięcie wszelkich zgrubień, zrogowaceń oraz innych niedoskonałości. W ramach tego zabiegu stopy są także odpowiednio nawilżane, płytka paznokciowa zostaje skrócona i opiłowana. Na koniec zostaje nałożona zazwyczaj matowa odżywka, która będzie nie widoczna na paznokci a będzie chronić oraz odżywiać paznokieć.
Czas 70 min
Cena 105 ZŁ

Ursynów

Przedłużanie paznokci - żel / akryl

Przedłużanie paznokci to popularny zabieg wykonywany  w salonie kosmetycznym. Taką stylizację można wykonać za pomocą kilku metod takich jak żel czy akryl. Jest to zabieg przeznaczony dla osób chcących mieć długie ładne paznokcie lecz mają słabą i łamliwą płytkę przez co nie są w stanie zapuścić swoich paznokci. Zabieg ten zapewni spektakularny efekt, który będzie się trzymał od 4 do 6 tygodni w zależności od tego, jaką metodą zostaną zrobione.
Czas 120 min
Cena 190 ZŁ

Ursynów

Przedłużanie paznokci - żel / akryl + hybryda

Przedłużanie paznokci to popularny zabieg wykonywany  w salonie kosmetycznym. Taką stylizację można wykonać za pomocą kilku metod takich jak żel czy akryl. Jest to zabieg przeznaczony dla osób chcących mieć długie ładne paznokcie lecz mają słabą i łamliwą płytkę przez co nie są w stanie zapuścić swoich paznokci. Zabieg ten zapewni spektakularny efekt, który będzie się trzymał od 4 do 6 tygodni w zależności od tego, jaką metodą zostaną zrobione. Dodatkowo paznokcie zostaną pomalowane wybranym lakierem hybrydowym.
Czas 120 min
Cena 200 ZŁ

Ursynów

Przedłużanie paznokci - żel / akryl french

Przedłużanie paznokci to popularny zabieg wykonywany  w salonie kosmetycznym. Taką stylizację można wykonać za pomocą kilku metod takich jak żel czy akryl. Jest to zabieg przeznaczony dla osób chcących mieć długie ładne paznokcie lecz mają słabą i łamliwą płytkę przez co nie są w stanie zapuścić swoich paznokci. Zabieg ten zapewni spektakularny efekt, który będzie się trzymał od 4 do 6 tygodni w zależności od tego, jaką metodą zostaną zrobione. Dodatkowo na paznokciach zostanie zrobiony french.
Czas 120 min
Cena 210 ZŁ

Ursynów

Utwardzanie naturalnej płytki - żel / akryl

UTWARDZANIE NATURALNEJ PŁYTKI - ŻEL / AKRYL
Utwardzanie naturalnej płytki za pomocą żelu czy akrylu naturalnej płytki to doskonały sposób na ochronę paznokci. Warstwa taka skutecznie ochroni paznokcie przed powietrzem i wilgocią, jak też różnego rodzaju środkami chemicznymi. Zapobiega ona przed rozdwajaniem i łamaniem się paznokci.
Czas 90 min
Cena 110 ZŁ

Ursynów

Utwardzanie naturalnej płytki - żel / akryl + hybryda

Utwardzanie naturalnej płytki za pomocą żelu czy akrylu naturalnej płytki to doskonały sposób na ochronę paznokci. Warstwa taka skutecznie ochroni paznokcie przed powietrzem i wilgocią, jak też różnego rodzaju środkami chemicznymi. Zapobiega ona przed rozdwajaniem i łamaniem się paznokci. Dodatkowo zabieg można wzbogacic o malowanie hybrydowe co dopełni całą stylizację.
Czas 120 min
Cena 140 ZŁ

Ursynów

Uzupełnienie - żel / akryl

Paznokcie rosną około 7-8 mm w ciągu jednego miesiąca. Dlatego tak ważne jest aby uzupełniać przedłużone paznokcie co okolo 3-4 tygodnie. Pomoże to uniknąć problemów z łamaniem się przedłużonych paznokci oraz zdecydowanie poprawi to walory estetyczne całej stylizacji.
Czas 90 min
Cena 150 ZŁ

Ursynów

Uzupełnienie - żel / akryl + hybryda

Paznokcie rosną około 7-8 mm w ciągu jednego miesiąca. Dlatego tak ważne jest aby uzupełniać przedłużone paznokcie co okolo 3-4 tygodnie. Pomoże to uniknąć problemów z łamaniem się przedłużonych paznokci oraz zdecydowanie poprawi to walory estetyczne całej stylizacji. Dodatkowo zabieg można wzbogacic o malowanie hybrydowe co dopełni estetyczny wygląd dłoni.
Czas 90 min
Cena 170 ZŁ

Ursynów

Uzupełnienie - żel / akryl french

Paznokcie rosną około 7-8 mm w ciągu jednego miesiąca. Dlatego tak ważne jest aby uzupełniać przedłużone paznokcie co około 3-4 tygodnie. Pomoże to uniknąć problemów z łamaniem się przedłużonych paznokci oraz zdecydowanie poprawi to walory estetyczne całej stylizacji. . Dodatkowo na paznokciach zostanie zrobiony french.
Czas 90 min
Cena 170 ZŁ

Ursynów

Zdjęcie żel / akryl

Paznokcie żelowe/ akrylowe są trwałe i efektowne, jednak ich zdjęcie nie jest takie proste. Aby nie zniszczyć swoich naturalnych paznokcie najlepiej udać się do profesjonalnego salonu gdzie masa zostanie bezpiecznie ściągnięta w odpowiednio dobrany sposób do metody, którą paznokcie zostały przedłużone.
Czas 30 min
Cena 40 ZŁ

Ursynów

Cyrkonie - 1 sztuka

Zdobienie cyrkoniami i kamieniami może być piękną biżuterią dla naszych paznokci. Już pojedyncza ozdoba doda blasku naszym dłoniom, a rozmieszczenie większej ilości dodatków, zastosowanie odpowiedniej kolorystyki...
Czas 10 min
Cena 1 ZŁ

Ursynów

Efekt Ombre

Efekt Ombre uzyskuje się poprzez nałożenie kolejnych warstw lakieru na paznokciu za pomocą gąbeczki. W ten sposób uzyskuję się cieniowanie koloru – przechodzenie od jaśniejszych do ciemniejszych odcieni koloru. W ten sposób można nie tylko ozdobić pojedyncze paznokcie, efekt końcowy zależy od doboru kolorystyki i zastosowaniu dodatkowych zdobień.
Czas 10 min
Cena 30 ZŁ

Ursynów

Pedicure Japoński

Pedicure japoński to zabieg pielęgnujący zniszczone i łamliwe paznokciom. Polega na wcieraniu w płytkę specjalnej pasty, która ją zregeneruje i odżywi. Paznokcie po tym zabiegu stają się odżywione, zdrowe i pełne blasku. Nie rozdwajają się, nie kruszą i nie są podatne na złamania.
Czas 75 min
Cena 150 ZŁ

Ursynów

Manicure SPA

Manicure SPA jest kompleksowym zabiegiem pielęgnacyjnym dłoni i paznokci. Głęboko nawilża i regeneruje dłonie. W trakcie zostaje wykonany manicure tradycyjny, po którym manicurzystka wykonuje peeling oraz masaż dłoni. Ostatnim etapem jest nałożenie maski rewitalizującej na dłonie w formie rękawiczek.
Etapy zabiegu: peeling, maska, masaż dłoni, manicure tradycyjny bez malowania.
Czas 90 min
Cena 110 ZŁ

Ursynów

IBX + Manicure Hybrydowy

IBX System, to innowacyjny, dwuetapowy produkt, który daje rewelacyjne korzyści, to pierwszy tego rodzaju zabieg na świecie. Działa penetrując płytkę i wzmacnia ją od środka. Sposób aplikacji IBX System został zaprojektowany aby maksymalnie umożliwić penetrację płytki. Nakłada się go jak lakier, ogrzewa pod lampą, przez co penetruje do wnętrza, następnie utwardza w świetle UV. Zabieg ten oferuje profesjonalną pomoc słabym i zniszczonym paznokciom. Zastosowany może być pod stylizację hybrydową oraz samodzielnie jako zabieg wspomagający prawidłowy wzrost naturalnych paznokci. Stosowany jest także, aby wzmocnić naturalne paznokcie – sprawia, że rosną one dłuższe i piękniejsze. Wzmacnia płytkę spajając jej górne warstwy, zapewniając jej siłę i ochronę. IBX, to penetrujący środek wzmacniający, który łączy ze sobą górne warstwy płytki paznokcia, aby poprawić integralność płytki pod stylizacją hybrydową.
Czas 80 min
Cena 140 ZŁ

Efekt Syrenki

Efekt Syrenki uzyskuje się za pomocą specjalnego, drobno zmielonego brokatu, który nałożony na lakier daje efekt mieniącej się tafli. Paznokcie wyglądają dziewczęco, ozdobione w delikatny sposób, a w połączeniu z pastelowymi kolorami, stanowi (modny obecnie) manicure ślubny.
Czas 10 min
Cena 20 ZŁ

Ursynów

IBX + Manicure z malowaniem

Zabieg łączy w sobie ochronę i wzmocnienie Systemu IBX oraz tradycyjny manicure z malowaniem. Zabieg ten oferuje profesjonalną pomoc słabym i zniszczonym paznokciom. Zastosowany może być pod stylizację hybrydową oraz samodzielnie jako zabieg wspomagający prawidłowy wzrost naturalnych paznokci. Stosowany jest także, aby wzmocnić naturalne paznokcie – sprawia, że rosną one dłuższe i piękniejsze. Wzmacnia płytkę spajając jej górne warstwy, zapewniając jej siłę i ochronę.
Czas 60 min
Cena 110 ZŁ

Ursynów

Pedicure SPA

Zabieg łączący kompletną pielęgnacje stóp oraz totalny relaks dla ducha. Seans zaczyna się od aromaterapeutycznej kąpieli stóp z solą zmiękczającą, następnie opracowane zostają paznokcie u stóp oraz za pomocą frezarki martwy naskórek podeszwowej części stopy. kolejnym etapem jest peeling z soli himalajskiej, który nadaje stopom gładkie wykończenie. Po peelingu wykonywany jest masaż stóp zawierający elementy akupresury. Na zakończenie pedicure zostaje nałożona mocno odżywcza maska.
Etapy zabiegu: kąpiel, peeling, maska, masaż stóp, pedicure tradycyjny bez malowania.
Czas 90 min
Cena 150 ZŁ

Ursynów

Kwasy - jako dodatek do pedicure

Aby w pełni poradzić sobie z problemem mocno zrogowaciałych stóp można rozszerzyć usługę pedicure o kwasy, które nie tylko dodatkowo zmiękczą problematyczne miejsca ale też przyczynią się do łatwiejszego usunięcia zrogowaceń co spowoduje, że stopy będą po zabiegu miękkie oraz wygładzone.
Czas 20 min
Cena 40 ZŁ

Ursynów

IBX - Kolejna aplikacja

Odstęp pomiędzy aplikacjami nie dłużej niż 3 tygodnie. Sytem IBX działa naprawczo, wzmacniając i odbudowując naturalne paznokcie od środka oraz chroni poprzez tworzenie tarczy ochronnej na paznokciu pod...
Czas 20 min
Cena 30 ZŁ

Ursynów

IBX system - pierwsza aplikacja

Regeneracja paznokci Sytem IBX - działa naprawczo, wzmacniając i odbudowując naturalne paznokcie od środka oraz chroni poprzez tworzenie tarczy ochronnej na paznokciu pod każdą stylizacją żelową...
Czas 40 min
Cena 60 ZŁ

Ursynów

Aromatyczna Maska na dłonie

Aromatyczna maska na dłonie może być jako dodatek do manicure albo wykonana jako samodzielny zabieg. W obu przypadkach spowoduje, że dłonie po zabiegu będą miękkie oraz nawilżone.
Czas 30 min
Cena 45 ZŁ

Ursynów

Maska na stopy - nawilżająca

Nawilżająca maska na stopy może byc jako dodatek do pedicure albo wykonana jako samodzielny zabieg. W obu przypadkach spowoduje, że stopy po zabiegu będą miękkie oraz nawilżone.
Czas 30 min
Cena 50 ZŁ

Ursynów

Maska na stopy z kwasami Aha

Maska na stopy z kwasami AHA spowoduje delikatne złuszczanie martwego naskórka co spowoduje, że stopy po masce będą wygładzone. Maska może być dodatkiem do pedicure lub wykonana samodzielnie.
Czas 30 min
Cena 60 ZŁ

Ursynów

Skalpel - jako dodatek do pedicure

Zabieg z użyciem skalpela dedykowany jest osobom, które borykają się z bardzo zrogowaciałymi stopami, stwardniałymi piętami czy dokuczającymi odciskami lub modzelami. Zabieg ten wykonuje się dodatkowo w trakcie pedicure przez wykfalifikowanego profesjonalistę.
Czas 20 min
Cena 40 ZŁ

Ursynów

Radiofrekwencja mikroigłowa - dłonie

Radiofrekwencja Mikroigłowa to połączenie dwóch technologii: radiofrekwencji i mikronakłuwania. Jednocześnie działamy na naskórek oraz głębokie warstwy skóry. Zabieg ma na celu regenerację oraz wzmocnienie skóry spowodowaną jej kontrolowanym uszkodzeniem.
Zabieg wykonywany nowoczesnym urządzeniem RF FRALIFT, wytwarzającym fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, które wnikają do skóry właściwej wytwarzając głębokie ciepło. Następuje ogrzanie kolagenu, powodując skrócenie jego włókien oraz odnowę struktury. Zadaniem mikronakłuwania jest regeneracja skóry w wyniku jej uszkodzenia. Zabieg jest bardzo dokładny i efektywny przy użyciu specjalnych jednorazowych kardridży. W zależności od miejsca zabiegowego dopasowujemy wielkość kartridża, głębokość igieł, moc fali radiowej.
Skóra dłoni po zabiegu jest wyraźnie odmłodzona, zrewitalizowana, napięta i jędrna.
Cena 250 ZŁ

Ursynów

IPL - Fotoodmładzanie / Redukcja rumienia - dłonie (10 min.)

Fotoodmładzanie - polega na penetracji w głąb skóry impulsu świetlnego, powodując stymulację do produkcji i wzmocnienia włókien kolagenu i elastyny, wywołując efekt liftingu. Widoczna jest wyraźna poprawa struktury skóry, zwiększa się jej elastyczność, spłycają się blizny i zmarszczki, znikają przebarwienia, zmiany naczyniowe, zaczerwienienia.
Czas 20 min
Cena 150 ZŁ

Ursynów

Karboxyterapia Criss - rewitalizacja dłoni (iniekcja CO2)

Karboxyterapia “Criss Carbo” to zaawansowane urządzenie do wykonywania iniekcji dwutlenkiem węgla (CO2).
Odpowiedzią skóry na iniekcję CO2 jest reakcja zapalna, która prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu. Z czasem rozpoczyna się proces remodelingu skóry z towarzyszącym kurczeniem się włokien kolagenowych, co skutkuje większą sprężystością skóry.
Cena 150 ZŁ

Ursynów

Manicure + Pedicure dla Mężczyzn

Jest to połączenie zabiegów pielęgnujących dla mężczyzn w trakcie, którego zostają opracowane stopy i dłonie. opracowane są paznokcie oraz skórki dłoni i stóp, wycięte skórki narastające na paznokcie, oraz w przypadku stóp zostają wyfrezowane stopy. Dłonie po zabiegu są zadbane, nawilżone oraz gładkie.
Czas 100 min
Cena 145 ZŁ

Ursynów

Baby boomer

Baby boomer powoli zyskuje miano klasyka w stylizacji paznokci. Będący świetną alternatywą dla french manicure, idealny dla kobiet ceniących sobie subtelny i świeży manicure baby boomer jest pożądany przez klientki przez cały rok z niemal niezmienną częstotliwością co w momencie jego pojawienia się jako nowość w stylizacji. Baby boomer to tak na prawdę „rozmyty” french manicure lub po prostu składające się z 2 kolorów ombre.
Cena 30 ZŁ

Ursynów

Zadzwoń Rezerwuj Kup Voucher Mapa