PL EN

Stopy

Pedicure tradycyjny (bez malowania)

Pedicure tradycyjny bez malowania to zabieg pielęgnacyjny obejmujący opracowanie naturalnej płytki paznokcia oraz całej stopy. Pedicure zapobiega narastaniu skórek wokół paznokcia oraz usuwa narastającą warstwę martwego naskórka z podeszwowej części stopy. Zabieg obejmuje usunięcie skórek narastających na paznokieć, opiłowaniu paznokci i nadaniu im odpowiedniego kształtu, usunięcie martwego naskórka z podeszwowej części stopy za pomocą frezarki, peeling stóp oraz nałożenie odżywczego kremu.
Czas 60 min
Cena 110 ZŁ

Ursynów

Manicure + pedicure (bez malowania)

Zabieg ten jest połączeniem pielęgnacji dłoni oraz stóp przeznaczonym dla osób, które nie chcą lub nie mogą mieć pomalowanych paznokci lecz chcą zadbać o wygląd swoich dłoni i stóp. W obu przypadkach opracowuje się naturalną płytkę paznokcia, (opiłowanie, wycięcie skórek) oraz w przypadku stóp usuwa się martwy zrogowaciały naskórek z podeszwowej części stopy.
Czas 90 min
Cena 160 ZŁ

Ursynów

Manicure + pedicure z malowaniem

Zabieg ten jest połączeniem pielęgnacji dłoni oraz stóp przeznaczony dla osób chcących zadbać o wygląd swoich dłoni i stóp oraz nadać paznokciom wybrany kolor. W obu przypadkach opracowuje się naturalną płytkę paznokcia, (opiłowanie, wycięcie skórek) oraz w przypadku stóp usuwa się martwy zrogowaciały naskórek z podeszwowej części stopy. Następnie nałożony zostaje klasyczny lakier na płytkę paznokciową. Zabiegi zostają zakończone nałożeniem odżywczych kremów.
Czas 110 min
Cena 190 ZŁ

Ursynów

Manicure + Pedicure z malowaniem french

Zabieg ten jest połączeniem pielęgnacji dłoni oraz stóp przeznaczony dla osób chcących zadbać o wygląd swoich dłoni i stóp oraz nadać im klasyczny elegancki wygląd poprzez malowanie typu french. W obu przypadkach opracowuje się naturalną płytkę paznokcia, (opiłowanie, wycięcie skórek) oraz w przypadku stóp usuwa się martwy zrogowaciały naskórek z podeszwowej części stopy. Następnie nałożony zostaje klasyczny lakier na płytkę paznokciową. Zabiegi zostają zakończone nałożeniem odżywczych kremów.
Czas 100 min
Cena 210 ZŁ

Ursynów

Manicure + pedicure z malowaniem Vinylux

Zabieg ten jest połączeniem pielęgnacji dłoni oraz stóp przeznaczony dla osób chcących zadbać o wygląd swoich dłoni i stóp  oraz trwałej stylizacji lakierem, który będą mogły samodzielnie zmyć w domu. W obu przypadkach opracowuje się naturalną płytkę paznokcia, (opiłowanie, wycięcie skórek) oraz w przypadku stóp usuwa się martwy zrogowaciały naskórek z podeszwowej części stopy. Następnie nałożony zostaje lakier Vinylux na płytkę paznokciową. Zabiegi zostają zakończone nałożeniem odżywczych kremów.
Czas 110 min
Cena 210 ZŁ

Ursynów

Manicure SPA + Pedicure SPA dla Dłoni i Stóp

Zabieg łączący w sobie kompletną pielęgnacje dłoni i stóp oraz totalny relaks dla ducha. Seans zaczyna się od aromaterapeutycznej kąpieli stóp z solą zmiękczającą, następnie opracowane zostają paznokcie u stóp oraz za pomocą frezarki martwy naskórek podeszwowej części stopy. kolejnym etapem jest peeling z soli himalajskiej, który nadaje stopom gładkie wykończenie. Po peelingu wykonywany jest masaż stóp zawierający elementy akupresury. Na zakończenie pedicure zostaje nałożona mocno odżywcza maska. Następnie przechodzi się na stanowisku manicure gdzie zostaje wykonany manicure tradycyjny, po którym manicurzystka wykonuje peeling oraz masaż dłoni. Ostatnim etapem jest nałożenie maski rewitalizującej na dłonie w formie rękawiczek. w Obu przypadkach po zabiegu nie poleca się malować paznokci, ze względu iż zostały one w trakcie zabiegów nawilżone oraz natłuszczone, więc stylizacja mogłaby się nie trzymać tak jak powinna.
Czas 120 min
Cena 270 ZŁ

Ursynów

Pedicure Hybrydowy

Pedicure hybrydowy to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów kosmetycznych w ostatnich latach. Porządnie wykonany pozwoli cieszyć się zadbanymi stopami przez 3-4 tygodnie. Polega na usunięciu skórek i martwego naskórka oraz opiłowaniu paznokci i pomalowaniu ich specjalnym żelowym lakierem utwardzanym w świetle lampy LED/UV.
Czas 90 min
Cena 160 ZŁ

Ursynów

Pedicure Hybrydowy french

Pedicure hybrydowy to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów kosmetycznych w ostatnich latach. Porządnie wykonany pozwoli cieszyć się zadbanymi stopami przez 3-4 tygodnie. Polega na usunięciu skórek i martwego naskórka oraz opiłowaniu paznokci i pomalowaniu ich specjalnym żelowym lakierem utwardzanym w świetle lampy LED/UV. French od lat wykonywany jest przez kobiety lubiące klasyczny oraz estetyczny wygląd.
Czas 90 min
Cena 170 ZŁ

Ursynów

Pedicure hybrydowy - zdjęcie

Zdjęcie lakieru hybrydowego polega na bezpiecznym ściągnięciu masy hybrydowej za pomocą frezarki lub acetonu bez naruszenia naturalnej płytki.
Czas 15 min
Cena 30 ZŁ

Ursynów

Manicure + Pedicure hybrydowy

Zabieg ten jest połączeniem pielęgnacji dłoni oraz stóp przeznaczony dla osób chcących zadbać o wygląd swoich dłoni i stóp w połączeniu z trwałą stylizacją hybrydową. W obu przypadkach opracowuje się naturalną płytkę paznokcia, (opiłowanie, wycięcie skórek) oraz w przypadku stóp usuwa się martwy zrogowaciały naskórek z podeszwowej części stopy. Następnie nałożony zostaje klasyczny lakier na płytkę paznokciową. Zabiegi zostają zakończone nałożeniem odżywczych kremów.
Czas 130 min
Cena 250 ZŁ

Ursynów

Manicure + Pedicure hybrydowy french

Zabieg ten jest połączeniem pielęgnacji dłoni oraz stóp przeznaczony dla osób chcących zadbać o wygląd swoich dłoni i stóp oraz nadać im klasyczny elegancki wygląd poprzez malowanie typu french. W obu przypadkach opracowuje się naturalną płytkę paznokcia, (opiłowanie, wycięcie skórek) oraz w przypadku stóp usuwa się martwy zrogowaciały naskórek z podeszwowej części stopy. Następnie nałożony zostaje klasyczny lakier na płytkę paznokciową. Zabiegi zostają zakończone nałożeniem odżywczych kremów.
Czas 150 min
Cena 270 ZŁ

Ursynów

Pedicure z malowaniem paznokci

Pedicure tradycyjny to podstawowy zabieg pielęgnacyjny polegający na usunięciu zrogowaciałego naskórka przy pomocy frezarki. Podczas zabiegu opracowane zostają również paznokcie poprzez opiłowanie i nadanie kształtu oraz usunięte zostają skórki narastające na paznokieć. Pedicure połączony jest z malowaniem paznokci klasycznym lakierem, który nadaje im niezwykły blask i utrzymuje się na płytce około 2-3 tygodni
Czas 75 min
Cena 130 ZŁ

Ursynów

Pedicure french

Pedicure tradycyjny to podstawowy zabieg pielęgnacyjny polegający na usunięciu zrogowaciałego naskórka przy pomocy frezarki. Podczas zabiegu opracowane zostają również paznokcie poprzez opiłowanie i nadanie kształtu oraz usunięte zostają skórki narastające na paznokieć. Pedicure połączony jest z malowaniem typu french klasycznym lakierem , który nadaje im niezwykły blask i utrzymuje się na płytce około 2-3 tygodni.
Czas 80 min
Cena 140 ZŁ

Ursynów

Pedicure z malowaniem VINYLUX

Pedicure Vinylux jest jednym z popularniejszych metod malowania paznokci. Dzięki niemu możemy zaoferować innowację wśród stylizacji: lakiery posiadające cechy hybrydy, ale nakładane i zmywane jak lakiery klasyczne. Oznacza to fantastyczny kolor i wyjątkową jakość powłoki na paznokciach. Podczas zabiegu opracowane zostają również paznokcie poprzez opiłowanie i nadanie kształtu oraz usunięte zostają skórki narastające na paznokieć.
Czas 75 min
Cena 140 ZŁ

Ursynów

Pedicure SPA

Zabieg łączący kompletną pielęgnacje stóp oraz totalny relaks dla ducha. Seans zaczyna się od aromaterapeutycznej kąpieli stóp z solą zmiękczającą, następnie opracowane zostają paznokcie u stóp oraz za pomocą frezarki martwy naskórek podeszwowej części stopy. kolejnym etapem jest peeling z soli himalajskiej, który nadaje stopom gładkie wykończenie. Po peelingu wykonywany jest masaż stóp zawierający elementy akupresury. Na zakończenie pedicure zostaje nałożona mocno odżywcza maska.
Etapy zabiegu: kąpiel, peeling, maska, masaż stóp, pedicure tradycyjny bez malowania.
Czas 90 min
Cena 160 ZŁ

Ursynów

Maska na stopy z kwasami Aha

Maska na stopy z kwasami AHA spowoduje delikatne złuszczanie martwego naskórka co spowoduje, że stopy po masce będą wygładzone. Maska może być dodatkiem do pedicure lub wykonana samodzielnie.
Czas 30 min
Cena 60 ZŁ

Ursynów

Zadzwoń Rezerwuj Kup Voucher Mapa