PL EN

Dłonie

Manicure tradycyjny (bez malowania)

Od dawna ręce są uznawane za wizytówkę człowieka. Jeśli mają być ładne należy odpowiednio zadbać o ich pielęgnację. Dlatego też warto się o nie dobrze zatroszczyć. A nic nie będzie bardziej eleganckie i uniwersalne niż manicure.
Zabieg manicure bez malowania polega na opiłowaniu paznokci, nadaniu im pożądanego kształtu oraz usunięciu skórek. Tradycyjny manicure dedykowany jest dla osób, które nie chcą lub nie mogą mieć pomalowanych paznokci, ale chcą aby ich dłonie były zadbane oraz estetyczne.
Czas 30 min
Cena 60 ZŁ

Ursynów

Mezoterapia przeciwstarzeniowa na dłonie

Mezoterapia bezigłowa jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry, stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji – użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów.
Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej na dłonie jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting. Chcąc osiągnąć oczekiwany efekt stosujemy odpowiedni e preparaty z aktywnymi składnikami w serii zabiegów (5-8) w odstępach 5-10 dni.
Czas 15 min
Cena 150 ZŁ

Ursynów

Termolifting dłoni falami radiowymi Trio XT - jako dodatek do manicure

Fale radiowe wykorzystywane w kosmetyce służą do termoliftingu skóry, zagęszczania włókien kolagenowych, wygładzania i napinania skóry. Skóra dłoni po zabiegu jest wyraźnie odmłodzona, zrewitalizowana, napięta i jędrna. Dla oczekiwanego efektu stosujemy serię zabiegów (5-8) w odstępach około 7 dni.
Czas 15 min
Cena 150 ZŁ

Ursynów

Malowanie paznokci dłoni

Malowanie paznokci polega na nałożeniu na płytkę paznokcia bazy, która wzmocni paznokieć i jednocześnie zapobiegnie zafarbowaniu paznokcia. Następnie nałożony zostanie kolor oraz top utrwalający na wierzch, który przedłuży trwałość lakieru. Zabieg kończy się nałożeniem na dłonie odżywczo-nawilżającego kremu.
Czas 20 min
Cena 40 ZŁ

Ursynów

Manicure z malowaniem

Manicure z malowaniem jest zabiegiem poświęconym pielęgnacji paznokci. Poprawia on wygląd naturalnej płytki. Polega na opiłowaniu płytki, i usunięciu skórek narośniętych na płytkę paznokcia. Zabieg kończy się pomalowaniem paznokci lakierem klasycznym oraz zaaplikowaniem kremu ochronnego.
Czas 40 min
Cena 70 ZŁ

Ursynów

Manicure french

French manicure od niemal 40 lat wykonywany jest przez kobiety na całym świecie. Opiera się na delikatnych odcieniach gamy kolorystycznej nude i zaakcentowanych na biało końcówkach Francuski manicure świetnie sprawdza się na co dzień u kobiet ceniących sobie minimalizm oraz elegancję. Chętnie sięgają po niego również panny młode french manicure to doskonały manicure ślubny
Czas 45 min
Cena 80 ZŁ

Ursynów

Manicure z malowaniem VINYLUX

Jest on świetną alternatywą dla lakierów hybrydowych i osób, które hybrydy wykonać nie mogą. Lakiery Vinylux są delikatne dla płytki, wzbogacone o składniki pielęgnujące takie jak witamina E, keratyna i olejek jojoba W systemie Vinylux kolor lakieru winylowego Vinylux ma już właściwości bazy. Co więcej, lakier Vinylux usuwany jest z paznokci przy pomocy zmywacza. Efekty stylizacji winylowej, wykonanej lakierami Vinylux, utrzymują się do 7 dni. Wśród kolorów Vinylux każdy znajdzie coś dla siebie. Lakiery Vinylux są zatem idealnym kompromisem pomiędzy lakierami klasycznymi a hybrydowymi.
Czas 45 min
Cena 80 ZŁ

Ursynów

Manicure Japoński

Manicure japoński przeznaczony jest dla osób borykających się z problemem łamliwych, kruchych oraz rozdwajających się paznokci. Pozwala on na wygładzenie i regenerację płytki. Już po pierwszym zabiegu nadaje jej zdrowy wygląd oraz niesamowity blask. Jeżeli płytka paznokcia nie jest zbyt cienka może być on doskonałą regeneracją po hybrydzie a nawet żelu czy akrylu.
Czas 45 min
Cena 90 ZŁ

Ursynów

Manicure + pedicure (bez malowania)

Zabieg ten jest połączeniem pielęgnacji dłoni oraz stóp przeznaczonym dla osób, które nie chcą lub nie mogą mieć pomalowanych paznokci lecz chcą zadbać o wygląd swoich dłoni i stóp. W obu przypadkach opracowuje się naturalną płytkę paznokcia, (opiłowanie, wycięcie skórek) oraz w przypadku stóp usuwa się martwy zrogowaciały naskórek z podeszwowej części stopy.
Czas 90 min
Cena 160 ZŁ

Ursynów

Manicure + pedicure z malowaniem

Zabieg ten jest połączeniem pielęgnacji dłoni oraz stóp przeznaczony dla osób chcących zadbać o wygląd swoich dłoni i stóp oraz nadać paznokciom wybrany kolor. W obu przypadkach opracowuje się naturalną płytkę paznokcia, (opiłowanie, wycięcie skórek) oraz w przypadku stóp usuwa się martwy zrogowaciały naskórek z podeszwowej części stopy. Następnie nałożony zostaje klasyczny lakier na płytkę paznokciową. Zabiegi zostają zakończone nałożeniem odżywczych kremów.
Czas 110 min
Cena 190 ZŁ

Ursynów

Manicure + Pedicure z malowaniem french

Zabieg ten jest połączeniem pielęgnacji dłoni oraz stóp przeznaczony dla osób chcących zadbać o wygląd swoich dłoni i stóp oraz nadać im klasyczny elegancki wygląd poprzez malowanie typu french. W obu przypadkach opracowuje się naturalną płytkę paznokcia, (opiłowanie, wycięcie skórek) oraz w przypadku stóp usuwa się martwy zrogowaciały naskórek z podeszwowej części stopy. Następnie nałożony zostaje klasyczny lakier na płytkę paznokciową. Zabiegi zostają zakończone nałożeniem odżywczych kremów.
Czas 100 min
Cena 210 ZŁ

Ursynów

Manicure + pedicure z malowaniem Vinylux

Zabieg ten jest połączeniem pielęgnacji dłoni oraz stóp przeznaczony dla osób chcących zadbać o wygląd swoich dłoni i stóp  oraz trwałej stylizacji lakierem, który będą mogły samodzielnie zmyć w domu. W obu przypadkach opracowuje się naturalną płytkę paznokcia, (opiłowanie, wycięcie skórek) oraz w przypadku stóp usuwa się martwy zrogowaciały naskórek z podeszwowej części stopy. Następnie nałożony zostaje lakier Vinylux na płytkę paznokciową. Zabiegi zostają zakończone nałożeniem odżywczych kremów.
Czas 110 min
Cena 210 ZŁ

Ursynów

Manicure SPA + Pedicure SPA dla Dłoni i Stóp

Zabieg łączący w sobie kompletną pielęgnacje dłoni i stóp oraz totalny relaks dla ducha. Seans zaczyna się od aromaterapeutycznej kąpieli stóp z solą zmiękczającą, następnie opracowane zostają paznokcie u stóp oraz za pomocą frezarki martwy naskórek podeszwowej części stopy. kolejnym etapem jest peeling z soli himalajskiej, który nadaje stopom gładkie wykończenie. Po peelingu wykonywany jest masaż stóp zawierający elementy akupresury. Na zakończenie pedicure zostaje nałożona mocno odżywcza maska. Następnie przechodzi się na stanowisku manicure gdzie zostaje wykonany manicure tradycyjny, po którym manicurzystka wykonuje peeling oraz masaż dłoni. Ostatnim etapem jest nałożenie maski rewitalizującej na dłonie w formie rękawiczek. w Obu przypadkach po zabiegu nie poleca się malować paznokci, ze względu iż zostały one w trakcie zabiegów nawilżone oraz natłuszczone, więc stylizacja mogłaby się nie trzymać tak jak powinna.
Czas 120 min
Cena 270 ZŁ

Ursynów

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to zabieg pielęgnujący oraz stylizujący paznokcie u rąk. Zabieg ten przeznaczony jest dla osób ceniących sobie długotrwałą stylizację oraz szybkość wykonania bez konieczności czekania, aż lakier wyschnie tak jak ma to miejsce w przypadku klasycznych lakierów czy Vinyluxa. W trakcie manicure hybrydowego opiłowana zostaje płytka paznokciowa, nadanie pożądanego kształtu oraz wycięcie skórek. Bardzo ważnym krokiem w wykonaniu takiego rodzaju stylizacji jest odpowiednie przygotowanie płytki, czyli zmatowienie oraz jej odtłuszczenie przed nałożeniem lakieru hybrydowego. Następnie nałożona zostaje, baza, kolor oraz top. Każda z warstw zostaje utwardzona w lampie LED/UV. Manicure hybrydowy może utrzymywać się od 14 do 21 dni.
Czas 60 min
Cena 110 ZŁ

Ursynów

Malowanie Hybrydowe paznokci – dłonie

Malowanie paznokci polega na nałożeniu na płytkę paznokcia bazy, która wzmocni paznokieć. Następnie nałożony zostanie kolor oraz top utrwalający na wierzch, który przedłuży trwałość lakieru. Zabieg kończy się nałożeniem na dłonie odżywczo-nawilżającego kremu.
Czas 40 min
Cena 60 ZŁ

Ursynów

Manicure hybrydowy – french

Malowanie hybrydowe french polega na nałożeniu na płytkę paznokcia bazy, która wzmocni paznokieć. Następnie nałożony zostanie kolor i biała kreska a także top utrwalający na wierzch, który przedłuży trwałość lakieru. Zabieg kończy się nałożeniem na dłonie odżywczo-nawilżającego kremu.
Czas 60 min
Cena 120 ZŁ

Ursynów

Manicure hybrydowy - zdjęcie

Zdjęcie lakieru hybrydowego polega na bezpiecznym ściągnięciu masy hybrydowej za pomocą frezarki lub acetonu bez naruszenia naturalnej płytki.
Czas 15 min
Cena 20 ZŁ

Ursynów

Malowanie hybrydowe paznokci – stopy

Malowanie paznokci polega na nałożeniu na płytkę paznokcia bazy, która wzmocni paznokieć. Następnie nałożony zostanie kolor oraz top utrwalający na wierzch, który przedłuży trwałość lakieru. Zabieg kończy się nałożeniem na dłonie odżywczo-nawilżającego kremu.
Czas 40 min
Cena 65 ZŁ

Ursynów

Manicure + Pedicure hybrydowy

Zabieg ten jest połączeniem pielęgnacji dłoni oraz stóp przeznaczony dla osób chcących zadbać o wygląd swoich dłoni i stóp w połączeniu z trwałą stylizacją hybrydową. W obu przypadkach opracowuje się naturalną płytkę paznokcia, (opiłowanie, wycięcie skórek) oraz w przypadku stóp usuwa się martwy zrogowaciały naskórek z podeszwowej części stopy. Następnie nałożony zostaje klasyczny lakier na płytkę paznokciową. Zabiegi zostają zakończone nałożeniem odżywczych kremów.
Czas 130 min
Cena 250 ZŁ

Ursynów

Manicure + Pedicure hybrydowy french

Zabieg ten jest połączeniem pielęgnacji dłoni oraz stóp przeznaczony dla osób chcących zadbać o wygląd swoich dłoni i stóp oraz nadać im klasyczny elegancki wygląd poprzez malowanie typu french. W obu przypadkach opracowuje się naturalną płytkę paznokcia, (opiłowanie, wycięcie skórek) oraz w przypadku stóp usuwa się martwy zrogowaciały naskórek z podeszwowej części stopy. Następnie nałożony zostaje klasyczny lakier na płytkę paznokciową. Zabiegi zostają zakończone nałożeniem odżywczych kremów.
Czas 150 min
Cena 270 ZŁ

Ursynów

Malowanie paznokci u stóp

Malowanie paznokci polega na nałożeniu na płytkę paznokcia bazy, która wzmocni poaznokieć i jednocześnie zapobiegnie zafarbowaniu paznokcia. Następnie nałożóny zostanie kolor oraz top utrwalający na wierzch, który przedłuży trwałość lakieru. Zabieg kończy się nałożeniem na dłonie odżywczo-nawilżającego kremu.
Czas 30 min
Cena 50 ZŁ

Ursynów

Przedłużanie paznokci - żel / akryl

Przedłużanie paznokci to popularny zabieg wykonywany  w salonie kosmetycznym. Taką stylizację można wykonać za pomocą kilku metod takich jak żel czy akryl. Jest to zabieg przeznaczony dla osób chcących mieć długie ładne paznokcie lecz mają słabą i łamliwą płytkę przez co nie są w stanie zapuścić swoich paznokci. Zabieg ten zapewni spektakularny efekt, który będzie się trzymał od 4 do 6 tygodni w zależności od tego, jaką metodą zostaną zrobione.
Czas 120 min
Cena 200 ZŁ

Ursynów

Przedłużanie paznokci - żel / akryl + hybryda

Przedłużanie paznokci to popularny zabieg wykonywany  w salonie kosmetycznym. Taką stylizację można wykonać za pomocą kilku metod takich jak żel czy akryl. Jest to zabieg przeznaczony dla osób chcących mieć długie ładne paznokcie lecz mają słabą i łamliwą płytkę przez co nie są w stanie zapuścić swoich paznokci. Zabieg ten zapewni spektakularny efekt, który będzie się trzymał od 4 do 6 tygodni w zależności od tego, jaką metodą zostaną zrobione. Dodatkowo paznokcie zostaną pomalowane wybranym lakierem hybrydowym.
Czas 120 min
Cena 240 ZŁ

Ursynów

Przedłużanie paznokci - żel / akryl french

Przedłużanie paznokci to popularny zabieg wykonywany  w salonie kosmetycznym. Taką stylizację można wykonać za pomocą kilku metod takich jak żel czy akryl. Jest to zabieg przeznaczony dla osób chcących mieć długie ładne paznokcie lecz mają słabą i łamliwą płytkę przez co nie są w stanie zapuścić swoich paznokci. Zabieg ten zapewni spektakularny efekt, który będzie się trzymał od 4 do 6 tygodni w zależności od tego, jaką metodą zostaną zrobione. Dodatkowo na paznokciach zostanie zrobiony french.
Czas 120 min
Cena 250 ZŁ

Ursynów

Utwardzanie naturalnej płytki - żel / akryl

UTWARDZANIE NATURALNEJ PŁYTKI - ŻEL / AKRYL
Utwardzanie naturalnej płytki za pomocą żelu czy akrylu naturalnej płytki to doskonały sposób na ochronę paznokci. Warstwa taka skutecznie ochroni paznokcie przed powietrzem i wilgocią, jak też różnego rodzaju środkami chemicznymi. Zapobiega ona przed rozdwajaniem i łamaniem się paznokci.
Czas 90 min
Cena 120 ZŁ

Ursynów

Utwardzanie naturalnej płytki - żel / akryl + hybryda

Utwardzanie naturalnej płytki za pomocą żelu czy akrylu naturalnej płytki to doskonały sposób na ochronę paznokci. Warstwa taka skutecznie ochroni paznokcie przed powietrzem i wilgocią, jak też różnego rodzaju środkami chemicznymi. Zapobiega ona przed rozdwajaniem i łamaniem się paznokci. Dodatkowo zabieg można wzbogacic o malowanie hybrydowe co dopełni całą stylizację.
Czas 120 min
Cena 160 ZŁ

Ursynów

Uzupełnienie - żel / akryl

Paznokcie rosną około 7-8 mm w ciągu jednego miesiąca. Dlatego tak ważne jest aby uzupełniać przedłużone paznokcie co okolo 3-4 tygodnie. Pomoże to uniknąć problemów z łamaniem się przedłużonych paznokci oraz zdecydowanie poprawi to walory estetyczne całej stylizacji.
Czas 90 min
Cena 160 ZŁ

Ursynów

Uzupełnienie - żel / akryl + hybryda

Paznokcie rosną około 7-8 mm w ciągu jednego miesiąca. Dlatego tak ważne jest aby uzupełniać przedłużone paznokcie co okolo 3-4 tygodnie. Pomoże to uniknąć problemów z łamaniem się przedłużonych paznokci oraz zdecydowanie poprawi to walory estetyczne całej stylizacji. Dodatkowo zabieg można wzbogacic o malowanie hybrydowe co dopełni estetyczny wygląd dłoni.
Czas 90 min
Cena 180 ZŁ

Ursynów

Uzupełnienie - żel / akryl french

Paznokcie rosną około 7-8 mm w ciągu jednego miesiąca. Dlatego tak ważne jest aby uzupełniać przedłużone paznokcie co około 3-4 tygodnie. Pomoże to uniknąć problemów z łamaniem się przedłużonych paznokci oraz zdecydowanie poprawi to walory estetyczne całej stylizacji. . Dodatkowo na paznokciach zostanie zrobiony french.
Czas 90 min
Cena 180 ZŁ

Ursynów

Efekt Ombre

Efekt Ombre uzyskuje się poprzez nałożenie kolejnych warstw lakieru na paznokciu za pomocą gąbeczki. W ten sposób uzyskuję się cieniowanie koloru – przechodzenie od jaśniejszych do ciemniejszych odcieni koloru. W ten sposób można nie tylko ozdobić pojedyncze paznokcie, efekt końcowy zależy od doboru kolorystyki i zastosowaniu dodatkowych zdobień.
Czas 10 min
Cena 30 ZŁ

Ursynów

Manicure SPA

Manicure SPA jest kompleksowym zabiegiem pielęgnacyjnym dłoni i paznokci. Głęboko nawilża i regeneruje dłonie. W trakcie zostaje wykonany manicure tradycyjny, po którym manicurzystka wykonuje peeling oraz masaż dłoni. Ostatnim etapem jest nałożenie maski rewitalizującej na dłonie w formie rękawiczek.
Etapy zabiegu: peeling, maska, masaż dłoni, manicure tradycyjny bez malowania.
Czas 90 min
Cena 120 ZŁ

Ursynów

Efekt Syrenki

Efekt Syrenki uzyskuje się za pomocą specjalnego, drobno zmielonego brokatu, który nałożony na lakier daje efekt mieniącej się tafli. Paznokcie wyglądają dziewczęco, ozdobione w delikatny sposób, a w połączeniu z pastelowymi kolorami, stanowi (modny obecnie) manicure ślubny.
Czas 10 min
Cena 30 ZŁ

Ursynów

Zadzwoń Rezerwuj Kup Voucher Mapa