PL EN

Przedłużanie paznokci

Przedłużanie paznokci - żel / akryl

Przedłużanie paznokci to popularny zabieg wykonywany  w salonie kosmetycznym. Taką stylizację można wykonać za pomocą kilku metod takich jak żel czy akryl. Jest to zabieg przeznaczony dla osób chcących mieć długie ładne paznokcie lecz mają słabą i łamliwą płytkę przez co nie są w stanie zapuścić swoich paznokci. Zabieg ten zapewni spektakularny efekt, który będzie się trzymał od 4 do 6 tygodni w zależności od tego, jaką metodą zostaną zrobione.
Czas 120 min
Cena 200 ZŁ

Ursynów

Przedłużanie paznokci - żel / akryl + hybryda

Przedłużanie paznokci to popularny zabieg wykonywany  w salonie kosmetycznym. Taką stylizację można wykonać za pomocą kilku metod takich jak żel czy akryl. Jest to zabieg przeznaczony dla osób chcących mieć długie ładne paznokcie lecz mają słabą i łamliwą płytkę przez co nie są w stanie zapuścić swoich paznokci. Zabieg ten zapewni spektakularny efekt, który będzie się trzymał od 4 do 6 tygodni w zależności od tego, jaką metodą zostaną zrobione. Dodatkowo paznokcie zostaną pomalowane wybranym lakierem hybrydowym.
Czas 120 min
Cena 240 ZŁ

Ursynów

Przedłużanie paznokci - żel / akryl french

Przedłużanie paznokci to popularny zabieg wykonywany  w salonie kosmetycznym. Taką stylizację można wykonać za pomocą kilku metod takich jak żel czy akryl. Jest to zabieg przeznaczony dla osób chcących mieć długie ładne paznokcie lecz mają słabą i łamliwą płytkę przez co nie są w stanie zapuścić swoich paznokci. Zabieg ten zapewni spektakularny efekt, który będzie się trzymał od 4 do 6 tygodni w zależności od tego, jaką metodą zostaną zrobione. Dodatkowo na paznokciach zostanie zrobiony french.
Czas 120 min
Cena 250 ZŁ

Ursynów

Zdjęcie żel / akryl

Paznokcie żelowe/ akrylowe są trwałe i efektowne, jednak ich zdjęcie nie jest takie proste. Aby nie zniszczyć swoich naturalnych paznokcie najlepiej udać się do profesjonalnego salonu gdzie masa zostanie bezpiecznie ściągnięta w odpowiednio dobrany sposób do metody, którą paznokcie zostały przedłużone.
Czas 30 min
Cena 50 ZŁ

Ursynów

Zadzwoń Rezerwuj Kup Voucher Mapa