PL EN

Stylizacja paznokci

Stylizacja paznokci polega na ich przedłużeniu za pomocą różnych metod takich jak żel czy akryl. Możliwe jest przedłużenie nawet najkrótszych paznokci. Stylizacje wykonane żelem lub akrylem są trwałe lecz wymagają uzupełniania. W pojęciu stylizacji paznokci znaleźć można również wszelakie zdobienia paznokci od wzorków przez brokaty do cieniowania ombre.

 

Przedłużanie paznokci - żel / akryl

Przedłużanie paznokci to popularny zabieg wykonywany  w salonie kosmetycznym. Taką stylizację można wykonać za pomocą kilku metod takich jak żel czy akryl. Jest to zabieg przeznaczony dla osób chcących mieć długie ładne paznokcie lecz mają słabą i łamliwą płytkę przez co nie są w stanie zapuścić swoich paznokci. Zabieg ten zapewni spektakularny efekt, który będzie się trzymał od 4 do 6 tygodni w zależności od tego, jaką metodą zostaną zrobione.
Czas 120 min
Cena 200 ZŁ

Ursynów

Przedłużanie paznokci - żel / akryl + hybryda

Przedłużanie paznokci to popularny zabieg wykonywany  w salonie kosmetycznym. Taką stylizację można wykonać za pomocą kilku metod takich jak żel czy akryl. Jest to zabieg przeznaczony dla osób chcących mieć długie ładne paznokcie lecz mają słabą i łamliwą płytkę przez co nie są w stanie zapuścić swoich paznokci. Zabieg ten zapewni spektakularny efekt, który będzie się trzymał od 4 do 6 tygodni w zależności od tego, jaką metodą zostaną zrobione. Dodatkowo paznokcie zostaną pomalowane wybranym lakierem hybrydowym.
Czas 120 min
Cena 240 ZŁ

Ursynów

Przedłużanie paznokci - żel / akryl french

Przedłużanie paznokci to popularny zabieg wykonywany  w salonie kosmetycznym. Taką stylizację można wykonać za pomocą kilku metod takich jak żel czy akryl. Jest to zabieg przeznaczony dla osób chcących mieć długie ładne paznokcie lecz mają słabą i łamliwą płytkę przez co nie są w stanie zapuścić swoich paznokci. Zabieg ten zapewni spektakularny efekt, który będzie się trzymał od 4 do 6 tygodni w zależności od tego, jaką metodą zostaną zrobione. Dodatkowo na paznokciach zostanie zrobiony french.
Czas 120 min
Cena 250 ZŁ

Ursynów

Utwardzanie naturalnej płytki - żel / akryl

UTWARDZANIE NATURALNEJ PŁYTKI - ŻEL / AKRYL
Utwardzanie naturalnej płytki za pomocą żelu czy akrylu naturalnej płytki to doskonały sposób na ochronę paznokci. Warstwa taka skutecznie ochroni paznokcie przed powietrzem i wilgocią, jak też różnego rodzaju środkami chemicznymi. Zapobiega ona przed rozdwajaniem i łamaniem się paznokci.
Czas 90 min
Cena 120 ZŁ

Ursynów

Utwardzanie naturalnej płytki - żel / akryl + hybryda

Utwardzanie naturalnej płytki za pomocą żelu czy akrylu naturalnej płytki to doskonały sposób na ochronę paznokci. Warstwa taka skutecznie ochroni paznokcie przed powietrzem i wilgocią, jak też różnego rodzaju środkami chemicznymi. Zapobiega ona przed rozdwajaniem i łamaniem się paznokci. Dodatkowo zabieg można wzbogacic o malowanie hybrydowe co dopełni całą stylizację.
Czas 120 min
Cena 160 ZŁ

Ursynów

Uzupełnienie - żel / akryl

Paznokcie rosną około 7-8 mm w ciągu jednego miesiąca. Dlatego tak ważne jest aby uzupełniać przedłużone paznokcie co okolo 3-4 tygodnie. Pomoże to uniknąć problemów z łamaniem się przedłużonych paznokci oraz zdecydowanie poprawi to walory estetyczne całej stylizacji.
Czas 90 min
Cena 160 ZŁ

Ursynów

Uzupełnienie - żel / akryl + hybryda

Paznokcie rosną około 7-8 mm w ciągu jednego miesiąca. Dlatego tak ważne jest aby uzupełniać przedłużone paznokcie co okolo 3-4 tygodnie. Pomoże to uniknąć problemów z łamaniem się przedłużonych paznokci oraz zdecydowanie poprawi to walory estetyczne całej stylizacji. Dodatkowo zabieg można wzbogacic o malowanie hybrydowe co dopełni estetyczny wygląd dłoni.
Czas 90 min
Cena 180 ZŁ

Ursynów

Uzupełnienie - żel / akryl french

Paznokcie rosną około 7-8 mm w ciągu jednego miesiąca. Dlatego tak ważne jest aby uzupełniać przedłużone paznokcie co około 3-4 tygodnie. Pomoże to uniknąć problemów z łamaniem się przedłużonych paznokci oraz zdecydowanie poprawi to walory estetyczne całej stylizacji. . Dodatkowo na paznokciach zostanie zrobiony french.
Czas 90 min
Cena 180 ZŁ

Ursynów

Zdjęcie żel / akryl

Paznokcie żelowe/ akrylowe są trwałe i efektowne, jednak ich zdjęcie nie jest takie proste. Aby nie zniszczyć swoich naturalnych paznokcie najlepiej udać się do profesjonalnego salonu gdzie masa zostanie bezpiecznie ściągnięta w odpowiednio dobrany sposób do metody, którą paznokcie zostały przedłużone.
Czas 30 min
Cena 50 ZŁ

Ursynów

Efekt Ombre

Efekt Ombre uzyskuje się poprzez nałożenie kolejnych warstw lakieru na paznokciu za pomocą gąbeczki. W ten sposób uzyskuję się cieniowanie koloru – przechodzenie od jaśniejszych do ciemniejszych odcieni koloru. W ten sposób można nie tylko ozdobić pojedyncze paznokcie, efekt końcowy zależy od doboru kolorystyki i zastosowaniu dodatkowych zdobień.
Czas 10 min
Cena 30 ZŁ

Ursynów

Efekt Syrenki

Efekt Syrenki uzyskuje się za pomocą specjalnego, drobno zmielonego brokatu, który nałożony na lakier daje efekt mieniącej się tafli. Paznokcie wyglądają dziewczęco, ozdobione w delikatny sposób, a w połączeniu z pastelowymi kolorami, stanowi (modny obecnie) manicure ślubny.
Czas 10 min
Cena 30 ZŁ

Ursynów

Baby boomer

Baby boomer powoli zyskuje miano klasyka w stylizacji paznokci. Będący świetną alternatywą dla french manicure, idealny dla kobiet ceniących sobie subtelny i świeży manicure baby boomer jest pożądany przez klientki przez cały rok z niemal niezmienną częstotliwością co w momencie jego pojawienia się jako nowość w stylizacji. Baby boomer to tak na prawdę „rozmyty” french manicure lub po prostu składające się z 2 kolorów ombre.
Cena 30 ZŁ

Ursynów

Zadzwoń Rezerwuj Kup Voucher Mapa