Twarz – zabiegi aparaturowe 
Mezoterapia bezigłowa - INFUSION™

To najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Infusion Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. Polega ona na użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry, jak również poprzez błonę komórkową do wnętrza komórki, co po woduje, że terapia jest bardzo efektywna. Etapy zabiegu: tonizacja, ampułka, mezoterapia, maska algowa.

FACE COLLAGEN BOOSTER - zabieg kolagenowy

Twarz
60 MIN.   300 ZŁ

Twarz, szyja, dekolt
90 MIN.   450 ZŁ

MEZOTERAPIA JEAN D’ARCEL

Twarz
60 MIN.   270 ZŁ

Twarz, szyja, dekolt
90 MIN.   420 ZŁRADIOFREKWENCJA TRIO XT™ - Fale radiowe

Nowoczesna i spektakularna pod względem efektów technologia zastosowana do termoliftingu twarzy, szyi i ciała. System TRIO XT wytwarza fale radiowe penetrujące do włókien kolagenowych. W trakcie zabiegu generowane jest ciepło powodujące „rozciągnięcie się” struktury kolagenu, a następnie jej skurczenie, w rezultacie dochodzi do procesu przebudowy i regeneracji włókien kolagenowych. Po zabiegu włókna kolagenowe kontynuują proces przebudowy i „kurczenia” się przez następne kilka tygodni. Optymalne efekty zabiegu następują po około 10-12 tygodniach po serii zabiegów. Natomiast pierwsze efekty są widoczne natychmiast po zabiegu. TRIO XT przynosi doskonałe rezultaty w postaci poprawy napięcia skóry twarzy, szyi, dekoltu.
- głębokie napięcie, ujędrnienie skóry,
- spłycenie głębokich i usunięcie drobniejszych zmarszczek,
- usunięcie worków i cieni pod oczami,
- rozjaśnianie skóry,
- poprawa owalu twarzy.

Twarz, szyja, dekolt
60 MIN.   600 ZŁ

Twarz, oczy
35 MIN.   350 ZŁ

Oczy (zmarszczki mimiczne, opuchnięcia, sińce)
20 MIN.   200 ZŁ

Podbródek, bruzdy nosowo-wargowe, szyja
30 MIN.   300 ZŁLASER IPL - TRIOS VIORA™

IPL TRIOS VIORA – specjalistyczne urządzenie do zabiegów fotodepilacji, fotoodmładzania, likwidacji trądziku i przebarwień. Aparat wykorzystuje technologię zmiennego światła pulsacyjnego. Zabieg IPL Trios oparty jest na nowoczesnej technice IPL, dzięki czemu skraca i przebudowuje włókna kolagenowe, co sprawia, że skóra jest jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmniejszają się rozszerzone ujścia mieszków włosowych i wygładzają zmarszczki. Wiązki światła IPL docierają poniżej powierzchni naskórka usuwając stare, uszkodzone komórki. Zabiegi odmładzające Trios pobudzają wewnętrzne, naturalne procesy regeneracyjne. Światło pulsacyjne stymuluje produkcję elastyny i kolagenu, spłycając zmarszczki, a także widocznie redukuje zmiany naczyniowe i przebarwienia.

Fotoodmładzanie - IPL
Zabieg polega na penetracji w głąb skóry impulsu świetlnego, powodując stymulację do produkcji i wzmocnienia włókien kolagenu i elastyny, wywołując efekt liftingu. Widoczna jest wyraźna poprawa struktury skóry, zwiększa się jej elastyczność, spłycają się blizny i zmarszczki, znikają przebarwienia, zmiany naczyniowe, zaczerwienienia.

Twarz lub dekolt
30 MIN.   400 ZŁ

Szyja
30 MIN.   150 ZŁ

Twarz, szyja
40 MIN.   500 ZŁ

Twarz, szyja, dekolt
60 MIN.   700 ZŁ

Dłonie
30 MIN.   150 ZŁ

Zabiegi ACNE - przeciwtrądzikowe - IPL
W zabiegach Acne przeciwtrądzikowych światło IPL powoduje szybkie gojenie się istniejących zmian oraz zapobieganie powstawania kolejnym. Precyzyjnie dobrana wiązka światła wnikając w głąb skóry działa na gruczoły łojowe ograniczając produkcję serum. Światło IPL ma właściwości odkażające i obkurczające pory.

Twarz
30 MIN.   300 ZŁ

Policzki
30 MIN.   150 ZŁ

Dekolt lub szyja
30 MIN.   250 ZŁ

Plecy
30 MIN.   300 ZŁ

Redukcja przebarwień - IPL
IPL jest nowoczesną metodą na leczenie zaburzeń wybarwienia skóry (piegi, ostuda, plamy soczewicowate
starcze, przebarwienia pozapalne). W wyniku podgrzania, komórki zawierające nadmiar melaniny, ulegają zniszczeniu. Bezpośrednio po zabiegu przebarwienie staje się ciemniejsze, by następnie ulec złuszczeniu i zanikowi. Najlepsze rezultaty można uzyskać po przeprowadzeniu od 2 do 5 zabiegów w odstępach co 3-6 tygodni.

Niwelowanie zaczerwień, rumienia twarzy, pomoc przy trądziku różowatym
1 MIN.   45 ZŁ
cena za 1 impulsMIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA PRISTINE™

Mikrodermabrazja diamentowa to bezinwazyjny, bezbolesny i nie powodujący uczuleń zabieg wygładzania skóry przy użyciu sterylnych głowic diamentowych. Podczas zabiegu intensywność złuszczania jest ściśle sprawdzana i dobierana indywidualnie dla każdego pacjenta, co sprawia, że zabieg ten jest bezpieczny, a jego rezultaty widoczne są natychmiastowo.

Wskazania:
- suchość i wiotkość skóry,
- zmarszczki,
- rozszerzone pory skórne,
- przebarwienia,
- płytkie blizny i rozstępy,
- powstrzymanie starzenia się skóry,
- eliminacja zmian trądzikowych, łojotoku, zaskórników i prosaków.

Twarz + dodatek (ampułka lub maska)
60 MIN.   190 ZŁ

Twarz, szyja, dekolt + dodatek (ampułka lub maska)
90 MIN.   240 ZŁELEKTROLIZA - epilacja igłowa

Sprawdzona i skuteczna metoda trwałego usuwania owłosienia szczególnie w okolicy twarzy - wąsik, broda, brwi. Elektrolizą można usunąć włosy ciemne i jasne, grube i cienkie. Polega na odpowiednim wprowadzeniu w głąb mieszka włosowego cieniutkiej igły i wykorzystaniu niewielkiego impulsu elektrycznego. Ciepło wytwarzające się wokół igły wywołuje zjawisko elektrokoagulacji i niszczy tkanki odpowiadające za wzrost włosa. Po każdym zabiegu
włosy odrastają coraz słabsze aż do całkowitego zniknięcia. W trakcie zabiegu zachowane są wszystkie warunki bezpieczeństwa i higieny.
Metoda ta jest również skuteczna w usuwaniu (zamykaniu) pojedynczych naczynek, tzw. pajączków, na skórze
twarzy.

Usunięcie naczynka / pajączka
10 MIN.   od 30 ZŁ
*całkowity koszt ustala kosmetolog w trakcie konsultacji i zabiegu

Usunięcie pojedynczego włoska
1 MIN.   2 ZŁ
*całkowity koszt ustala kosmetolog w trakcie konsultacji i zabiegu