Rasul i Hammam 
rasul_medicaspaRASUL – łaźnia parowa, w której panuje temp. 40 – 55’C i wilgotność do 100%. Seans w łaźni ma właściwości detoksykujące, oczyszcza skórę i nawilża, szczególnie polecany przed peelingiem lub masażem. Czas korzystania z sauny parowej to 30-60 min.Seans w Rasulu można uzupełnić ceremonią z naturalnymi glinkami mineralnymi pochodzącymi z Kurlandii – 6 glinek (w różnych kolorach) nakładamy na różne partie ciała w trakcie pobytu w łaźni, dodatkowo należy wykonać peeling solny ciała z olejkami zapachowymi, po 20-30 min. spłukujemy ciało pod prysznicem. Zabieg działa wygładzająco i odmładzająco, szczególnie polecany dla skóry wrażliwej i suchej oraz skłonnej do alergii.
hammam-medicaspaHAMMAM – gorące marmurowe łoże służy do ceremonii oczyszczających takich jak: peelingi ciała solne lub cukrowe połączone z masażem (złuszczenie martwego naskórka, poprawa mikrokrążenia, wygładzenie ciała, działanie antycellulitowe i odmładzające).
W szczególności polecamy Ceremonie oczyszczające Kurland – na ciało nakładana jest biała glinka z olejkami eterycznymi, następnie klient jest obsypany kwiatami róży, lawendy lub makiem i solą, a następnie poddany masażowi oczyszczającemu.Zabiegi na Hammamie najlepiej łączyć z seansem w łaźni parowej i masażem lub maską na ciało.

POLECAMY!
 hammam_masaz-pianaOrientalny masaż pianą Kurland – Rytuał Kurland, który zabierze Cię w finezyjną podróż relaksu i odprężenia. Rozpoczyna się pobytem w łaźni parowej, gdzie otulające ciepło przyniesie uczucie relaksu i wyciszenia. Następnie na gorącym marmurowym łożu Hammam terapeuta spa wykonuje masaż pianą z oryginalnego mydła marsylskiego na bazie szlachetnego oleju – piana nawilża oraz głęboko odżywia skórę. Masaż uzupełnia się o peeling ciała „oczkiem sizolowym” (efekt masażu szorstką rękawicą). Wygładzone ciało warto po zabiegu poddać masażowi na bogatych olejkach lub maśle kozim Kurland (dodatkowe nawilżenie i odżywienie skóry połączone z aromatycznym relaksem).

<
powrót