PL EN

Redukcja nadpotliwości pach

Z dolegliwością tą można walczyć na wiele sposobów. Metodą, która daje szybki efekt i długotrwałą skuteczność oraz powoduje istotną poprawę jakości życia pacjentów dotkniętych nadpotliwością – jest leczenie toksyną botulinową. Leczenie nadmiernej potliwości wymaga zlokalizowania miejsc, które stanowią główne źródło problemu. Następnie domiejscowe zastosowanie toksyny botulinowej, jest to tak zwana terapia iniekcyjna. Dawka botoxu dobierana jest indywidualnie do każdego pacjenta. Jest to idealny zabieg dla osób, którym nie wystarczają do uczucia świeżości w ciągu dnia, dostępne w sklepach i aptekach antyperspiranty i blokery potu. Także chorzy z przeciwwskazaniami chirurgicznymi, lub mających rezerwę do zabiegów inwazyjnych, docenią prostotę i skuteczność botoxu w walce z nadpotliwością.

Botox hamuje aktywność zakończeń nerwowych odpowiedzialnych za przekazywanie potu na zewnętrz organizmu. Efekt zabiegu utrzymuje się około pół roku. Po tym czasie można go powtórzyć.

Jeśli chodzi o działania niepożądane, to zaliczamy do nich możliwość lekkiego drętwienia kończyn, i inne związane bezpośrednio z zastosowaniem toksyny botulinowej typu A.

Przed każdym zabiegiem zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Cena 1800 ZŁ
Czas 45 min

Ursynów

Zadzwoń Rezerwuj Kup Voucher Mapa