Masaże częściowe 
MASAŻ GŁOWY Z AKUPRESURĄ – Masaż pobudzający punkty energetyczne umieszczone na głowie. Zabieg masaze_czesciowepobudza krążenie krwi, ale także przyspiesza krążenia energii, uwalnia negatywne emocje, które powodują napięcia we wszystkich mięśniach, a szczególnie w mięśniach pokrywających kości czaszki.
Masaż głowy jest zalecany przy bólach głowy, jako relaks i ulga dla osób znerwicowanych i zapracowanych.
MASAŻ KARKU I BARKÓW – Masaż pobudzający punkty energetyczne umieszczone na karku i barkach. Zabieg pobudza krążenie krwi, ale także przyspiesza krążenia energii, uwalnia negatywne emocje, które powodują napięcia we wszystkich mięśniach karku i barków (zaburzenia w napięciu mięśniowym powodują zmiany, skrzywienia lub zwyrodnienia, a nawet dyskopatię). Masaż karku i barków jest zalecany przy bólach karku, zawrotach głowy, pracy siedzącej, jako relaks i ulga dla osób znerwicowanych i zapracowanych.
MASAŻ GŁOWY I TWARZY – Masaż pobudzający punkty energetyczne umieszczone na głowie i twarzy. Zabieg pobudza krążenie krwi, ale także przyspiesza krążenia energii, uwalnia negatywne emocje, które powodują napięcia we wszystkich mięśniach, a szczególnie w mięśniach pokrywających kości czaszki i twarzy. Masaż głowy i twarzy jest zalecany przy bólach głowy, jako relaks i ulga dla osób znerwicowanych i zapracowanych.
MASAŻ STÓP Z AKUPRESURĄ - Masaż stóp powoduje silne pobudzenie krążenia krwi i limfy w całym organizmie. Masaż przynosi odprężenie, wyraźnie odczuwalną ulgę obolałym i zmęczonym stopom. Usunie wszelkie napięcia stóp i podudzi. Masaż wykonywany jest głównie techniką akupresury – czyli uciskania odpowiednich punktów (receptorów) na stopie odpowiadających narządom i gruczołom wewnętrznym. W ten sposób odblokowujemy kanały energetyczne w naszym ciele, przywracając prawidłowy obieg energii, co wpływa na utrzymanie równowagi energetycznej i dobrego stanu zdrowia.

<
powrót