Masaż kulami i dyskami solnymi 
Masaż ciepłymi kulami i dyskami solnymi łagodzi napięcie mięśni i stawów oraz wspomaga ich regenerację. massage-1170x586Poprawia metabolizm, ponieważ oczyszcza ciało z substancji trujących. Pozwala uwolnić się od stresu. Gwarantuje równowagę fizyczną i duchową, zdrowie, dobre samopoczucie, ukojenie nerwów. Kamienie do masażu są robione ręcznie z kryształów oryginalnej soli himalajskiej i mają kształt dysków. Rytuał rozpoczyna masaż rozgrzewającym olejkiem imbirowym, po czym wykonuje się masaż, który:

– odżywia skórę dostarczając jej 84 minerałów (m.in. magnez, potas, wapń, cynk, mangan, miedź, żelazo, chrom, jod, selen)
– przywraca napięcie skóry, wzmacnia jej strukturę, zapobiegając wiotczeniu
– ma działanie peelingujące i detoksyfikujące
– stymuluje układ krwionośny i limfatyczny
– jest rewelacyjny w walce z cellulitem i rozstępami
– ułatwia zasypianie

Sól himalajska w codziennej diecie wspomaga prawidłowe funkcjonowanie organizmu człowieka, szczególnie układu nerwowego – jest niejako nośnikiem bodźców. Ponadto wspomaga odnowę i utrzymanie równowagi energii w organizmie, zrównoważyć stosunek kwasów i zasad, rozpuszczać i uwalniać skrystalizowane odłogi (będące przyczyną chorób reumatycznych, kamieni nerkowych i pęcherzyka żółciowego), wspomaga wypłukiwanie metali ciężkich (takich jak rtęć) z wypełnień dentystycznych oraz kadmu będącego skutkiem palenia i otaczających nas zanieczyszczeń, normalizuje ciśnienie krwi, oczyszcza jelita i wspomaga osłabienie uzależnień.


<
powrót