Manicure i Pedicure 

IMG_4030 kopiaW Medica Spa oferujemy profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp, ceremonie Spa dla dłoni i stóp (manicure spa, pedicure spa) z aromatycznymi peelingami i maskami oraz relaksującym masażem stóp i dłoni. Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu jednorazowych materiałów i narzędzi sterylizowanych w autoklawie medycznym!

Stosujemy wysokiej jakości produkty pielęgnacyjne. W ofercie posiadamy perfekcyjny manicure i pedicure Hybrydowy Shellac – lakier utwardzany lampą UV, dzięki czemu nie odpryskuje przez około 2 tygodnie – nienaganny manicure i pedicure przez 2 tygodnie!

Dla klientów zapracowanych, zabieganych, mających mniej czasu na pielęgnację dłoni polecamy rewolucyjny lakier zapewniający tydzień perfekcji – Vinylux! To lakier do paznokci, który zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła. Kiedy inne, zwykłe lakiery kruszą się, a ich wygląd się pogarsza z biegiem czasu, Vinylux jest nieskazitelnie piękny i staje się coraz bardziej odporny.

Specjalizujemy się w Manicure i Pedicure SPA by Mokosh. Poniżej charakterystyka zabiegu:

Manicure SPA by Mokosh – Kąpiel dłoni w soli jodowo-bromowej z olejkami eterycznymi, manicure tradycyjny, peeling solny z olejem macadamia, maska z kwasem hialuronowym „bambus”, masaż dłoni.

Pedicure Spa by Mokosh – Kąpiel stóp w soli karnalitowej z olejkiem z drzewa herbacianego, pedicure tradycyjny, peeling stóp solny z indywidualnie wybranym olejkiem eterycznym, maska na stopy z białej glinki lub odżywczo-regeneracyjna maska żurawinowa.

Mokosh Cosmetics – jest producentem wyjątkowych kosmetyków naturalnych. Łączy tradycyjne surowce z nowoczesną technologią, kompleksowymi badaniami w laboratoriach.

Pracujemy także na marce GEHWOL

Od ponad stu lat firma Eduard Gerlach GmbH produkuje profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji stóp z serii Gehwol oraz specjalistyczny sprzęt do wyposażenia gabinetów kosmetycznych dla specjalistów pielęgnacji stóp – Gerlach Technik. Preparaty Gehwol są bardzo wysokiej jakości. Podstawą Gerlach jest stosowanie naturalnych substancji, co szczególnie odpowiada współczesnym trendom w kosmetyce.

Ładny wygląd dłoni, odżywienie i nawilżenie skóry oraz paznokci to nasze motto.

Zabiegi manicure i pedicure polegają na oczyszczeniu wałów paznokciowych z nadmiernej ilości skórek, opiłowaniu i ukształtowaniu płytki paznokciowej oraz lakierowaniu i ozdabianiu paznokci. Efektem są zadbane dłonie i paznokcie, wzmocnione odżywkami oraz kremami dostosowanymi do potrzeb klienta.

Pedicure w Medica Spa wykonywany jest w higienicznym brodziku z masażerem stóp z podczerwienią. Powierzchnia urządzenia do akupresury i masażu wspiera stymulację podeszwy stopy. Podgrzewane dno utrzymuje stałą temperaturę wody i rozluźnia zmęczone mięśnie. Masaż o działaniu odmładzającym wspomaga stymulację stóp. Z kolei ogrzewanie podczerwone zapewnia terapię termalną podeszwom stóp, a rolki relaksujące gwarantują rozładowanie napięcia i zmęczenia wzdłuż całego kręgosłupa.


<
powrót