Lifting dłoni 
Ręce są zwierciadłem i kroniką życiowych doświadczeń. Bardziej niż jakakolwiek inna część ciała narażone są na działanie wszelkiego rodzaju szkodliwych czynników. W wyniku starzenia się skóry rąk termolifting_dlonidochodzi do ścieńczenia naskórka, zaniku podskórnej tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenia syntezy kolagenu i elastyny. Ponadto zmniejszeniu ulega stężenie estrogenów, które w dużej mierze odpowiedzialne są za stan skóry. Widocznym objawem tych wszystkich zmian wewnętrznych jest zmniejszenie elastyczności i wiotkość skóry, a także zmarszczki.Biologiczne starzenie się skóry zależy od czynników genetycznych i hormonalnych. Jednak większość widocznych oznak starzenia jest skutkiem wpływu promieniowania ultrafioletowego, wolnych rodników, nieodpowiedniej diety i palenia papierosów.

W ramach pełnej pielęgnacji dłoni proponujemy dwa poniższe zabiegi: 

MEZOTERAPIA PRZECIWSTARZENIOWA NA DŁONIE – Mezoterapia bezigłowa jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry, stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji – użyciu specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów.

Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej na dłonie jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek, lifting. Chcąc osiągnąć oczekiwany efekt stosujemy odpowiedni e preparaty z aktywnymi składnikami w serii zabiegów (5-8) w odstępach 5-10 dni.

TERMOLIFTING DŁONI FALAMI RADIOWYMI Trio XT – Fale radiowe wykorzystywane w kosmetyce służą do termoliftingu skóry, zagęszczania włókien kolagenowych, wygładzania i napinania skóry. Skóra dłoni po zabiegu jest wyraźnie odmłodzona, zrewitalizowana, napięta i jędrna. Dla oczekiwanego efektu stosujemy serię zabiegów (5-8) w odstępach około 7 dni.


<
powrót