Fale radiowe RF 

Radiofrekwencja TRIO XT – Nowoczesna i spektakularna pod względem efektów technologia TRIO-XT_RFzastosowana do termo liftingu twarzy, szyi i ciała. System TRIO XT wytwarza fale radiowe penetrujące do włókien kolagenowych. 

W trakcie zabiegu generowane jest ciepło powodujące „rozciągnięcie się” struktury kolagenu, a następnie jej skurczenie, w rezultacie dochodzi do procesu przebudowy i regeneracji włókien kolagenowych. Po zabiegu włókna kolagenowe kontynuują proces przebudowu i „kurczenia” się przez następne kilka tygodni. Optymalne efekty zabiegu następują po około 10-12 tygodniach po serii zabiegów. Natomiast pierwsze efekty są widoczne natychmiast po zabiegu.

Trio XT przynosi doskonałe rezultaty w postaci poprawy napięcia skóry twarzy, szyi, dekoltu.
- głębokie napięcie, ujędrnienie skóry,
– spłycenie głębokich i usuniecie drobniejszych zmarszczek,
– usunięcie worków i cieni pod oczami,
– rozjaśnianie skóry,
– poprawa owalu twarzy.

Wykorzystanie tripolarnej głowicy na ciało przynosi doskonałe rezultaty w postaci poprawy napięcia skóry połączonej z redukcją tkanki tłuszczowej
– w przypadku utraty elastyczności (np. po ciąży),
– pojędrniania ramion
– modelowania sylwetki
– zabiegach wyszczuplających
– zabiegach redukujących cellulit
– podnoszenia pośladków.

W trakcie zabiegu:
Zabieg trwa od 20 do 40 min. na ciało, 20-60 min. na twarz, w trakcie zabiegu skórę pokrywa się żelem i wykonuje się masaż odpowiednią głowicą.

Zabieg jest bezbolesny, w trakcie zabiegu odczuwa się ciepło, po zabiegu może pojawić się chwilowe, drobne zaczerwienienie, opuchnięcie miejsca zabiegowego.

Po zabiegu:
- w obrębie twarzy zaleca się zakończenie zabiegu maską żelową lub chłodnym kompresem, można wykonać makijaż
– proces „przebudowy” kolagenu rozpoczyna się już po pierwszym zabiegu, jednak ostateczny efekt pojawia się 10-12 tygodni po ostatnim zabiegu
– dla zwiększenia efektywności zaleca się picie dużych ilości wody niegazowanej i pielęgnowanie skóry preparatami nawilżającymi
– bezpośrednio po zabiegu nie zaleca się wykonywania głębokiego złuszczania naskórka, kuracji kwasami, wypełniania zmarszczek, elektrostymulacji.

Zabiegi należy wykonywać w serii, która jest indywidualnie dobierana dla każdego pacjenta przez terapeutę po szczegółowej konsultacji. Serię można ewentualnie powtórzyć po dwumiesięcznej przerwie.

Częstotliwość wykonywania zabiegów: 1 zabieg / tydzień.

Przeciwwskazania:
- nowotwory
– ostre stany zapalne skóry
– narządów wewnętrznych
– gruźlicę
– padaczkę
– metalowe implanty, protezy,
– kobiety w trakcie ciąży, karmienia, menstruacji,
– przerwanie ciągłości skóry w miejscu zabiegowym,
– nie wykonuje się zabiegu w okolicy tarczycy i powiek


<
powrót