Zabiegi z użyciem urządzeń 
Bodyka_medicaspaPosiadanie ładnego i sprężystego ciała oraz zadbanej i dobrze odżywionej cery wymaga od nas sportowego stylu życia i zdrowej diety. Wielokrotnie nie wystarcza nam na to czasu i wytrwałości. Pomocne mogą okazać się wtedy intensywne zabiegi kosmetologiczne o ściśle sprecyzowanym i natychmiastowym działaniu, które wykorzystują m.in. technologie mezoterapii, mikrodermabrazji czy radiofrekwencji. 

Zastosowanie nowoczesnych urządzeń kosmetycznych umożliwia wykonywanie nieinwazyjnych, bezpiecznych zabiegów, które są przyjemne i dają doskonałe efekty w bardzo krótkim czasie.

trio_xt_medicaspaPoniżej przedstawiamy urządzenia, które gwarantują wspaniałe rezultaty w pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. Specjalistyczna aparatura dają doskonałe efekty w utrzymaniu młodego wyglądu cery.Proponowane przez Medica SPA technologie gwarantują wspaniałe rezultaty w ujędrnianiu ciała – brzucha, biustu, ud i pośladków, w eliminowaniu zwiotczenia, cellulitu, rozstępów i nadmiernej tkanki tłuszczowej.

Profesjonalne urządzenia w połączeniu z markowymi preparatami naprawiają problemy estetyczne wywołane upływem czasu, czynnikami zewnętrznymi, słońcem, widocznie poprawiają jakość skóry. Aby osiągnąć optymalnie korzystne i długotrwałe efekty, zabiegi z użyciem urządzeń kosmetycznych polecamy w seriach.

Profesjonalne urządzenia do modelowania sylwetki:
Mezoterapia bezigłowa
Fale radiowe RF
IPL Trios
Bodyka Plus

<
powrót