Zabieg eksfoliacji kwasami 
Eksfoliacja kwasami /Kwasy AHA/ – mają na celu kontrolowane złuszczanie naskórka i głębszych warstw skóry female-face-for-aestheticsw celu wyeliminowania niedoskonałości takich jak blizny, zmarszczki, przebarwienia, plamy, łojotok, rozszerzone pory. Odpowiednio dobrana mieszanina związków chemicznych o określonym stężeniu penetruje skórę na wymaganej głębokości wpływając na poprawienie i uregulowanie funkcji skóry. Wpływ na przebudowę kolagenu i elastyny stanowiących podporę dla skóry co daje jej wyraźne odmłodzenie i zagęszczenie. Peelingi o odpowiednich proporcjach i stężeniach stanowią doskonałą profilaktykę przeciwstarzeniową dla młodej skóry.

Ferulac Peel
– Peeling chemiczny dedykowany skórze z oznakami starzenia. Ma działanie silnie antyoksydacyjne, rozświetlające i ujędrniające. Wzbogacony o maskę retinolową usuwa przebarwienia posłoneczne i hormonalne, redukuje zmarszczki mimiczne.

Azelac (kwas azelainowy)
– Wskazania: redukcja stanu zapalnego, rumienia towarzyszącego rozszerzonym naczyniom, trądzik różowaty, oczyszczanie skór bardzo wrażliwych, zapalenie mieszków włosowych, łuszczyca).

Mandelac (kwas migdałowy)
– Wskazania: odświeżenie, nawilżenie i rozjaśnienie cery mieszanej i tłustej utrata blasku, skóra z oznakami starzenia, niejednorodna pigmentacja.

Lactipeel (kwas mlekowy)
– Wskazania: skóra odwodniona, melasma, pierwsze oznaki starzenia, odświeżenie po sezonie letnim.

Melaspil K (kwas mlekowy, salicylowy, kojowy)
– Wskazania: łojotokowe zapalenie skóry, hamuje wydzielanie sebum, trądzik i hiperpigmentacja.

SPA Peel (kwas salicylowy, pirogronowy, retinol)
– Wskazania: zaskórniki skóra łojotokowa, drobne blizny trądzikowe.

Salipeel (kwas salicylowy)
– Wskazania:trądzik zapalny, cysty, regulacja sebum, blizny potrądzikowe.

Maska z retinolem – jako dodatek po peelingach
– Maska intensyfikująca działanie peelingów chemicznych. Powoduje zwiększone łuszczenie skóry. Działa przeciwzmarszczkowo i pobudzająco na odbudowę naskórka.


O marce Sesderma
Firma pochodząca z Hiszpani. Łącząc doświadczenie z branży farmaceutycznej i dermatologicznej stworzyła najnowocześniejsze peelingi chemiczne i wprowadziła nanotechnologie do kosmetyków. Dzieki nanotechnologii peelingi nie podrażniają naskórka, a działają od wewnątrz , stymulując ją do odbudowy i regeneracji. W ofercie Sesderma są peelingi oczyszczające, rozjaśniające oraz odmłądzające oraz profesjonalna pielęgnacja domowa podtrzymująca efekty zabiegów.

<
powrót