Pielęgnacja twarzy Selvert Thermal 
ZABIEG NAWILŻAJĄCY Selvert Thermal – nawilżenie dla skóry mieszanej i tłustej. Mocne nawodnienie, przywraca sprężystość i miękkość skóry.
Etapy zabiegu: Demakijaż, tonizacja, peeling, masaż, maska.

ZABIEG DOTLENIAJĄCY DLA SKÓR NIEDOTLENIONYCH Selvert Thermal – pobudzenie skór matowych pozbawionych blasku. Odtrucie i zregenerowanie skór zanieczyszczonych.
Etapy zabiegu: Demakijaż, tonizacja, peeling, masaż, maska.

ZABIEG VITASPHERES C Selvert Thermal – zabieg dla każdego typu cery , a szczególnie cer naczyniowych z oznakami starzenia. Neutralizuje wolne rodniki i zwalcza fotostarzenie, stymuluje odnowę komórkową, przyczynia się do produkcji kolagenu. Po zabiegu skóra jest rozjaśniona, głęboko nawilżona oraz napięta, ma promienny wygląd.
Etapy zabiegu: Demakijaż, tonizacja, peeling, ampułka, maska.

ZABIEG ODNAWIAJĄCY NA BAZIE WYCIĄGU Z BIAŁKA ŚLIMAKA Selvert Thermal – silnie regenerujący zabieg dla skór zmęczonych z niedoskonałościami skóry. Odnawia skórę, działa antybakteryjnie i oczyszczająco.
Etapy zabiegu: Demakijaż, tonizacja, peeling, masaż, maska.

ZABIEG ŁAGODZĄCY Selvert Thermal (post-chirurgiczny) – doskonały po zabiegach medycyny estetycznej, głębokich peelingach i oparzeniach słonecznych. Wzmacnia warstwę rogową skóry. Bazuje na oleju z róży muszkatołowej, oliwy z oliwek, pantenolu.
Etapy zabiegu: Demakijaż, ampułka, masaż, maska algowa.

O marce Selvert Thermal
Selvert Thermal to szwajcarska marka kosmetyków, działająca od ponad 20 lat.
W poszukiwaniach efektywnych i bezpiecznych składników twórcy marki Selvert sięgają po bogactwa wewnętrzne ziemi takie jak torfy, błota, glinki. W marce Selvert Thermal nie brak również najnowszych osiągnięć medycyny, farmakologii, biologii i biotechnologii. To marka przodująca w zakresie szybkiej adaptacji osiągnięć naukowych tych dziedzin na gruncie kosmetycznym.

<
powrót