Zabiegi pielęgnacyjne JeanD’Arcel 
ZABIEG NAWILŻAJĄCY – skierowany dla cery suchej, odwodnionej, bądź jako zabieg profilaktyczny dla cery normalnej. Zabieg ten dzięki aktywnym kompleksom roślinnym daje skórze długotrwałe uczucie nawilżenia i świeżości. Bogate ampułki z koncentratami z jedwabiu, kolagenu morskiego, kwiatu lotosu, witaminy E, oraz kwas hialuronowy powodują, że skóra na długo pozostaje miękka i jedwabista.
Etapy zabiegu: Demakijaż twarzy, peeling kawitacyjny, ampułka, masaż twarzy, algi bądź maska kremowa.
ZABIEG PERŁOWY – specjalna formuła wyciągów roślinnych połączonych z proszkiem z pereł – daje efekt wygładzenia i odnowienia skóry.
Etapy zabiegu: Peeling kawitacyjny, ampułka, masaż, maska algowa

ZABIEG ŁAGODZĄCY
– przeznaczony dla osób w każdym wieku z problemami cienkiej i wrażliwej cery z widocznymi rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi. Zadaniem tego zabiegu jest redukcja zaczerwienienia, przywrócenie równowagi hydro – lipidowej naskórka, wzmocnienie, nawilżenie. Ekstrakty z japońskiej wiśni, wapna oraz beta-endorfin skutecznie wzmacniają i przynoszą ukojenie oraz odżywienie.
Etapy zabiegu: Demakijaż twarzy, peeling kawitacyjny, ampułka, masaż twarzy, maska łagodząca.

ZABIEG LIFTINGUJĄCO-BANKIETOWY
 – przeznaczony dla skóry dojrzałej. Powoduje spłycenie zmarszczek, ujędrnienie oraz poprawę owalu twarzy. Składniki aktywne to komórki macierzyste z jabłoni, kwas hialuronowy, fitoestrageny dające efekt natychmiastowego napinania naskórka i głębokiego odżywienia. Flawonoidy, które pobudzają naturalny system naprawczy uszkodzeń DNA komórkowego.
Etapy zabiegu: Demakijaż twarzy, peeling kawitacyjny, ampułka liftingująca, masaż twarzy, algi lub płat kolagenowy.

O marce Jean D’Arcel
Firma Jean D’ArcelCosmetique została założona w 1960 r. w Paryżu przez Paula Sergent. Na początku specjalizowała się w produkcji perfum i kosmetyków do makijażu. W 1962 r. oferta została wzbogacona o kosmetyki dla profesjonalistów, które obecnie stanowią najpoważniejszy segment produktów firmy Jean D’arcel Cosmetique. Jean D’Arcel przywiązuje ogromną wagę do badań, rozwoju oraz zapewnienia jakości, a także znajduje się w bliskich kontaktach z niezależnymi instytutami dermatologicznymi oraz mikrobiologicznymi.

<
powrót