Pielęgnacja twarzy Andre Zagozda 
Zabiegi pielęgnacyjne twarzy ANDRE ZAGOZDA na bazie silnie skoncentrowanych czynników aktywnych, stworzonych na bazie wody morskiej oraz jej naturalnego bogactwa reprezentowanego przez algi laminarne. Skomponowane tak, aby zaspakajać potrzeby każdej skóry w zależności od jej kondycji i wieku.

ZABIEG OCZYSZCZAJĄCY
- przeznaczony dla cery w każdym wieku, z zaburzonymi funkcjami wydzielania sebum , z nadmiernie pogrubiałą warstwą rogową, zaskórnikami bądź krostami ropnymi. W zabiegu wykorzystujemy w zależności od potrzeb skóry składniki seboregulujące, antybakteryjne oraz silnie nawilżające, dzięki którym poprawiają się funkcje i wygląd cery tłustej z problemami.
Etapy zabiegu: Demakijaż twarzy, peeling algowo – kwasowy, masaż twarzy, olejki eteryczne, serum.

ZABIEG NWILŻAJĄCY
– przeznaczony dla cery przesuszonej, szorstkiej, cienkiej, bardzo wrażliwej. W tym zabiegu wykorzystujemy kompleks trójcząstkowego kwasu hialuronowego, który dociera do głębszych warstw naskórka. W efekcie cera jest długotrwale nawilżona, gładka oraz odporniejsza na utratę wilgotności. Ponadto wysokoskoncentrowane algi, witaminy E i F oraz wyciągi roślinne umożliwiają odżywianie i rewitalizację skóry.
Etapy zabiegu: Demakijaż twarzy, Peeling algowo – kwasowy, kompleks olejków eterycznych o działaniu witalizującym, masaż twarzy, algi.

ZABIEG LIFTINGUJĄCY
- przeznaczony dla każdego rodzaju cery w wieku dojrzałym z oznakami starzenia. Zapewnia skórze natychmiastowy efekt liftingu oraz spowolnienie procesu starzenia skóry. W zabiegu wykorzystywane są składniki liftingujące takie jak kolagen morski, pentapeptyd-3 (silny składnik przeciwstarzeniowy) oraz kwas hialuronowy i ekstrakty roślinne.
Etapy zabiegu: Demakijaż twarzy, peeling algowo – kwasowy, serum liftingująco-regenerujące, olejki eteryczne, masaż twarzy, algi bądź płat kolagenowy.
O marce Andre Zagozda
Laboratorium Andre Zagozda zostało założone w styczniu 1990 roku w Bayonne, obok Biarritz (południowo-zachodnia Francja), gdzie powstał jeden z pierwszych we Francji a zarazem na świecie ośrodków talassoterapii. Laboratorium Andre Zagozda jest pierwszym na światowych rynkach, któremu udało się połączyć nadzwyczaj wysoko skoncentrowane ekstrakty z alg LAMINARIA DIGITATA (w niektórych przypadkach przekraczające nawet 200 % w przeliczeniu na wartość świeżych alg) z ponad 10 % stężeniami naturalnych olejków eterycznych. Połączenia te zostały zastosowane w unikalnych skali światowej recepturach w balneoterapii. Bogactwo alg wykorzystujemy do zabiegów na twarz i ciało. Produkty algowe detoksykują organizm, działają odmładzająco i pielęgnują skórę. Szczególnie polecamy zabiegi na twarz oraz ciało (maski, kąpiele, peelingi algowe).

<
powrót