O nas

Świetnie wyszkolony zespół kosmetologów, fizjoterapeutów i masażystów sprawia, że w Medica SPA możemy kompleksowo zadbać o zdrowie i urodę. Klienci mogą tu także skorzystać z usług lekarza medycyny estetycznej i dietetyka.

Holistyczne podejście do kosmetyki i idei spa & wellness, a także możliwość konsultacji u specjalistów sprawiają, że w Medica SPA każdy gość czuje się wyjątkowo. To prawdziwa oaza relaksu.

Poznaj nasz zespół

Joanna Flis

mgr fizjoterapii

Katarzyna Lechowicz (Zięba)

mgr fizjoterapii

Iwona Ostrowska

mgr fizjoterapii

Sylwia Kaczyńska

kosmetolog

Dorota Nojszewska

kosmetolog

dr Iwona Fischhof-Śmielak

lek. med. estetycznej

Katarzyna Jagiełło

tech. masażysta

Ni Luh Putu Ekarini

masażystka

Dominika Ośródka

mgr fizjoterapii

Anna Pawłowska

recepcjonistka

Katarzyna Hajdasz

recepcjonistka
Joanna Flis
mgr fizjoterapii
Absolwentka warszawskiej AWF. Doświadczenie zawodowe zdobywała już jako studentka pracując na oddziałach rehabilitacji i odnowy biologicznej. Jako masażystka/fizjoterapeutka pracując w centrum odnowy, postanowiła rzucić się na głęboką wodę i spełnić swoje marzenia o idealnym Day Spa, gdzie panuje przyjazna i miła atmosfera oraz bogata oferta zabiegowa.

Joanna stara się ciągle rozwijać, poznając nowe metody i techniki fizjoterapeutyczne. W pracy wykorzystuje kinesiotaping, współczesne metody diagnozowania i leczenia tkanek miękkich. Zależy jej, aby zdiagnozować przyczynę bólu i zastosować odpowiednie techniki lecznicze.

Główną pasją Asi są masaże w których ciągle się specjalizuje, tworząc nowe procedury, schematy. Niezmiernie ją cieszy, że masaż Medica Spa z masażem twarzy stał się najbardziej popularnym zabiegiem w Instytucie. Kolejną pasja Asi jest również Refleksoterapia twarzy. Wzbogaciła swoja wiedzę również o Japoński lifting odmładzający. Jej zainteresowania to także wszelkie zabiegi modelujące. Uwielbia pomagać ludziom, dobierać odpowiednie zabiegi, aby skupić się na konkretnym problemie, by odnieść wspólny sukces.


Certyfikaty/Referencje
Katarzyna Lechowicz (Zięba)
mgr fizjoterapii
Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, fizjoterapeuta i manager w Medica Spa. Specjalizuje się w zabiegach rehabilitacyjnych i masażach leczniczych, ukończyła kursy terapii manualnej, kinesiotapingu, jest certyfikowanym specjalistą masażu kobiet w ciąży i rewitalizacji poporodowej.

Opiekuje się również w zakresie masażu sportowego i odnowy biologicznej sportowcami – głównie biegaczami amatorami i zawodowcami. Pasje życiowe dzieli pomiędzy biegi uliczne, podróże i kulinarne przygody.


Certyfikaty/Referencje
Iwona Ostrowska
mgr fizjoterapii
Absolwentka szkół medycznych: magister fizjoterapii i technik masażu, po rocznym przeszkoleniu z zakresu opieki geriatrycznej i nad osobami ciężko chorymi. W Instytucie Zdrowia i Urody Medica Spa zajmuje się wykonywaniem wszelkiego rodzaju masaży, zabiegów aparaturowych o działaniu fizykalnym oraz zabiegów z zakresu Spa&Wellness. Specjalizuje się w masażach leczniczych, sportowych, antycelkulitowych oraz tapingu rehabilitacyjnym.

Interesuje się kryminalistyką, literaturą skandynawską, medycyną niekonwencjonalną. Lubi podróże, eksperymenty kulinarne, dobry humor, poznawanie nowych kultur i języków. Fanka kotów z pazurem.


Certyfikaty/Referencje
Sylwia Kaczyńska
kosmetolog
Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła studia magisterskie o specjalności Kosmetologia Stosowana.

Posiada bogatą wiedzę z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej oraz chemii kosmetycznej. Bierze udział w kongresach kosmetologicznych oraz licznych szkoleniach, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Zdobytą wiedzą dzieli się z innymi na łamach renomowanego pisma Polish Journal of Cosmetology. Interesuje się nowoczesnymi składnikami kosmetyków oraz zdrowym trybem życia, do którego nakłania swoich klientów. Praca z klientami Medica SPA daje jej przyjemność i satysfakcję. Doświadczenie i chęć niesienia pomocy, pozwala dokładnie określić potrzeby każdego klienta oraz zaproponować spersonalizowane rozwiązania pielęgnacji twarzy i ciała.

Po godzinach radość dla duszy i ciała zapewnia jej salsa kubańska, przy której z chęcią uczy się języka hiszpańskiego.


Certyfikaty/Referencje
Dorota Nojszewska
kosmetolog
Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Jako kosmetolog w Medica Spa przeprowadza konsultacje kosmetologiczne, zajmuje się profesjonalną kosmetyką twarzy i ciała, wykonuj zabiegi pielęgnacyjne na ciało oraz makijaże.

Certyfikaty/Referencje
dr Iwona Fischhof-Śmielak
lek. med. estetycznej
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging. Uczestniczyła w licznych kursach, konferencjach i kongresach międzynarodowych z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging. Praktykę odbyła w prestiżowej klinice medycyny estetycznej w Wielkiej Brytanii w Londynie.

Od czasów studiów pasjonuje się i zgłębia tematykę związaną z przeciwdziałaniem procesom starzenia się skóry i odpowiednią jej pielęgnacją. Otacza pacjentów aurą bezpieczeństwa i chęcią niesienia pomocy dla wszystkich tych, którzy jej potrzebują. Jej dewizą są słowa że każdy z nas ma prawo „starzeć się” piękniej.


Certyfikaty/Referencje
Katarzyna Jagiełło
tech. masażysta
W Medica Spa specjalizuje się w masażach ciała oraz zabiegach Spa & Wellness. Rozwija swoje zawodowe zainteresowania na szkoleniach oraz kursach.

Pasjonuje się masażami orientalnymi. Prywatnie lubi kulinarne eksperymenty z kuchnią polską.


Certyfikaty/Referencje
Ni Luh Putu Ekarini
masażystka
Wykfalifikowana, dyplomowana masażystka i terapeutka Spa. Ni Luh urodziła się w Denpasar (Bali, Indonezja). Nauki i techniki masaży doskonaliła w najlepszej renomowanej balijskiej szkole „Bali International Spa Institute”. Posiada tytuł Grand Masters Massage (Mistrza Masażu).

Certyfikaty/Referencje
Dominika Ośródka
mgr fizjoterapii

Certyfikaty/Referencje
Anna Pawłowska
recepcjonistka
Absolwentka szkoły kosmetycznej. Uprzejmość, miła aparycja i wysoka kultura osobista to cechy, którymi kieruje się podczas pracy w salonie Medica SPA.

Pasjonatka branży Beauty. Życiowa optymistka, której uśmiech nie schodzi z twarzy.

Jej hobby to podróże oraz Postcrossing- międzynarodowa projekt umożliwiający wysyłania i otrzymywanie kartek pocztowych z całego świata.


Certyfikaty/Referencje
Katarzyna Hajdasz
recepcjonistka
Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Pasjonatka masaży oraz wszelkich zabiegów na ciało. W dalszym ciągu się rozwija poprzez uczęszczanie na szkolenia, kursy oraz pokazy.

Pozytywne nastawienie oraz szeroki uśmiech to coś co towarzyszy jej codziennie w Instytucie Medica Spa.


Certyfikaty/Referencje
folder not found

Certyfikaty/Referencje

Jeżeli chcesz zostać częścią naszego zespołu i widzisz dla siebie miejsce w naszej firmie, napisz do nas oraz zgłoś swoją kandydaturę na odpowiednie stanowisko.